Справа № 484/264/21
Провадження № 1-кс/484/92/22 р.
Кримінальне провадження№ 12019150130000342
УХВАЛА
про арешт майна
м. Первомайськ 24.02.2022 року
Слідчий суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши в закритому судовому засіданні заявлене у кримінальному провадженні клопотання слідчого про арешт майна, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні слідчого відділення Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області перебуває кримінальне провадження № 12019150130000342 від 04 вересня 2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 240 КК України.
Слідчий звернувся із даним клопотанням, в якому зазначає, що В ході проведення досудового розслідування встановлено, що 18.11.2008 року ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 83)», яке є правонаступникомДП «Підприємство Арбузинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області (№83)» (далі - Підприємство), отримало спеціальний дозвіл на користування надрами №4776, згідно якого Підприємству для видобування корисних копалин відведено земельну ділянку Костянтинівського родовища, розташованого у відстані 0,5 км на північний захід від с. Костянтинівка Арбузинського району Миколаївської області,загальною площею 33,6 га у межах 12 кутових точок географічних координат.
Згідно наказу №708/к від 15.03.2019р. в.о. Державного секретаря, керівника Секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції України на ОСОБА_3 на підставі його заяви було покладено виконання обов`язків директора Державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№83)».
Державне підприємство «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№83)» (код ЄДРПОУ 08680537) знаходиться у підпорядкуванні Міністерства Юстиції України, розташоване за адресою 55340, Миколаївська область, Арбузинський район, селище міського типу Костянтинівка, вулиця Володимирська, будинок 1 та має основний вид діяльності (08.11) «Добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю».
Згідно п.7.2. Статуту підприємства управління підприємством здійснюється його директором який підзвітний уповноваженому органу управління.
Згідно п.1.5. посадової інструкції директора Державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№83)» директора підприємства самостійно вирішує питання діяльності Підприємства.
Згідно п.1.6. У своїй службовiй дiяльностi директор пiдприємства керується Конституцією України, Кримінальним, Кримінально-процесуальним та Кримінально-виконавчим кодексами, законами України, постановами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, актами Президента України, положенням про виправну(ий) колонію (центр), статутом підприємства.
Згідно п.2.1. Визначає, формулює, планує, здійснює і координує всі види діяльності підприємства; визначає напрями розвитку підприємства у формуванні цінової політики, соціальної та зовнішньо економічної діяльності.
Згідно п.2.5. Зобов`язаний знати постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керiвнi матеріали з питань виробничого планування і оперативного керування виробництвом; перспективи розвитку підприємства; виробничі потужності підприємства та його виробничої бази; спеціалізацію підрозділів підприємства і виробничі зв`язки між ними; номенклатуру продукції, яка випускається, види виконаних робіт; основи технології виробництва; організацію виробничого планування на підприємстві; порядок розробки виробничих програм та календарних графіків випуску продукції; організацію складського господарства, транспортних і вантажно-розвантажувальних робіт на підприємстві: організацію кадрової роботи на підприємстві; основи економіки і нормування праці: норми і вимоги по охороні прані, організацію виробництва і управління; основи трудового законодавства; вимоги по охороні навколишнього середовища.
Згідно п.2.13. Організовує та координує ефективну роботу підрозділів підприємства, вживає заходів щодо забезпечення ритмічності виконання календарних планів виробництва, запобігання і усунення порушень під час виробничого процесу.
Згідно п.2.23. Організовує виробничо-господарську, соціально-побутову та іншу діяльність Підприємства відповідно до мети та основних напрямів його діяльності.
Згідно п.2.28. розпоряджається коштами та майном Підприємства відповідно до цього Статуту та законодавства.
Згідно п.2.31 укладає договори, видає довіреності, відкриває в установах банків розрахунковий та iншi рахунки.
Згідно п. 4.2. «Відповідальність» несе відповідальність за правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності згідно з кримінальним та цивільним законодавством України.
Відповідно до ст. 13 Конституції України - земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об`єктами права власності Українського народу. Кожний громадянин має право користуватися природними об`єктами права власності народу відповідно до закону.
Згідно із ст. 4 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» - природні ресурси України є власністю Українського народу. Громадяни України мають право користуватися природними ресурсами України відповідно до цього та інших законів.
Стаття 19 Кодексу України «Про надра» визначає, що надра надаються у користування підприємствам, установам, організаціям і громадянам лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр. Право на користування надрами засвідчується актом про надання гірничого відводу, який у відповідності до п. 4 Постанови КМУ № 59 від 27.01.1995 «Про затвердження Положення про порядок надання гірничих відводів» може надаватися підприємствам, установам, організаціям, а також громадянам України лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр.
Положення про надання гірничих відводів, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 59, яке розроблене на виконання статті 17 Кодексу, встановлює порядок надання гірничих відводів.
Дія цього Положення поширюється на всіх користувачів надр, в тому числі на інвесторів, з якими в установленому законом порядку укладено угоду про розподіл продукції.
Згідно п. 9 Положення у разі зміни користувача надр, реорганізації підприємства або продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами без зміни меж об`єкта надрокористування переоформляються акт про надання гірничого відводу та надпис на копії топографічного плану поверхні.
Статтею 24 Гірничого закону України визначено, що гірничодобувне підприємство при проведенні гірничих робіт повинно мати:
-спеціальний дозвіл на користування надрами;
- акт про надання гірничого відводу;
- технічний проект, затверджений і погоджений у встановленому порядку;
-геолого-маркшейдерську, технічну та обліково-контрольну документацію (календарні плани розвитку гірничих робіт, проекти, паспорти, схеми).
Статтею 19Гірничого законуУкраїни визначено,що порядокпроведення гірничихробіт проводятьсяза спеціальнимдозволом (ліцензією)на користуваннянадрами,який видаєтьсязгідно ззаконодавством. Проведеннягірничих робітздійснюється відповіднодо проектіві паспортів,розроблених ізатверджених згідноз правиламибезпеки,правилами технічноїексплуатації,єдиними правиламибезпеки припідривних роботах.Проекти тапаспорти повиннімати розділ"Протиаварійнийзахист". Уразі фактичнихчи прогнозованихзмін гірничо-геологічних(виробничих)умов гірничіроботи припиняютьсядо коригуваннята перезатвердженняв установленомупорядку проектіві паспортів. Проектита паспортидоводяться довідома працівниківгірничих підприємству порядку,передбаченому правиламибезпеки. План розвитку гірничих робіт підприємства щорічно розглядається та погоджується з органами гірничого нагляду. Відповідно достатті 51Кодексу розробкародовищ твердих,рідких ігазоподібних кориснихкопалин тапереробка мінеральноїсировини провадятьсязгідно ззатвердженими проектамита планамиробіт,правилами технічноїексплуатації таохорони надр. Правила технічної експлуатації, проекти і плани розробки родовищ корисних копалин та переробки мінеральної сировини погоджуються користувачами надр з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, в частині додержання вимог законодавства про надра. Згідно Постанови Кабінету міністрів України від 12 грудня 1994 р. №827 «Про затвердження переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення» корисна копалина граніт відноситься до корисних копалин загальнодержавного значення, та є сировиною для облицювання матеріалів (декоративне каміння) та являється сировиною для бутового каменю. Однак, в порушення вищевказаних вимог законодавства ОСОБА_3 , виконуючи обов`язки директора державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України Арбузинської ВК «№ 83», був зобов`язаний діяти в межах чинного законодавства України, в тому числі в сфері видобування корисних копалин, достовірно знаючи, що надра надаються у користування підприємствам, установам, організаціям і громадянам лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр, акту про надання гірничого відводу, плану розвитку гірничих робіт погодженого у встановленому порядку Управлінням Держпраці та знаючи про те, що Наказом Державної служби геології та надр України від 19.06.2015 № 165 дію спеціального дозволу на користування надрами №4776 від 18.11.2008, наданого ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України № 83», зупинено (зупинення дії не є підставою для переривання строку його дії), не маючи належного спеціального дозволу, акту про надання гірничого відводу, затвердженого плану гірничих робіт вчинив дії, направлені на організацію процесу видобування корисної копалини загальнодержавного значення граніту з Костянтинівського родовища гранітів шляхом вибуху за наступних обставин.
Так, ОСОБА_3 знаючи, що:
-дію дозволу № 4776 від 18.11.08 зупинено, а продовження 04.07.2018 року строку його дії Державною службою геології та надр до 2035 року здійснюється з метою закінчення геологічного вивчення, геологічного вивчення, в тому числі дослідницько-промислової розробки, та затвердження запасів родовища корисних копалин, продовженні видобування корисних копалин та не є дозвільною процедурою, пов`язаною з видачею спеціального дозволу на користування надрами;
-план розвитку гірничих робіт ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 83)» Констянтинівського родовища гранітів на 2019 рік не погоджений у зв`язку з не коригуванням робочого проекту розробки родовища відповідно до ст. 19 Гірничого закону України та не переоформленням акту про гірничого відводу у встановленому законом порядку ( так як у 2018 році у зв`язку з реорганізацією ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 83)» необхідно було переоформити акт про надання гірничого відводу виданого виправній колонії № 86 (ДП «Підприємство Арбузинської виправної колонії Управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області (№83)») від 14 грудня 1990 року, відповідно до п.9 Положення про надання гірничих відводів затвердженого Постановою КМУ № 59 від 27 січня 1995 року.
Також, ОСОБА_3 достовірно знаючи межі географічних координат, встановлених у спеціальному дозволі на користування надрами №4776, а саме: Т.1 - 47°50'39"ПнШ 31°08'01"СхД, Т.2 - 47°50'46"ПнШ 31°08'03"СхД, Т.3 - 47°50'46"ПнШ 31°08'23"СхД, Т.4 - 47°50'42"ПнШ 31°08'26"СхД, Т.5 - 47°50'36"ПнШ 31°08'20"СхД, Т.6 - 47°50'26"ПнШ 31°08'15"СхД, Т.7 - 47°50'25"ПнШ 31°08'07"СхД, Т.8 - 47°50'29"ПнШ 31°07'57"СхД, Т.9 - 47°50'32"ПнШ 31°07'58"СхД, Т.10 - 47°50'34"ПнШ 31°07'54"СхД, Т.11 - 47°50'36"ПнШ 31°07'56"СхД, Т.12 - 47°50'38"ПнШ 31°07'56"СхД. у травні та серпні 2019 року організував проведення вибухових робіт, які відбулись за межами географічних координат вказаних у спеціальному дозволі на користування надрами № 4776 від 18.11.2008, тобто за географічними координатами 47°50'50.74" 31°7'58.98".
В період з 18.05.2019 по 07.08.2019 ОСОБА_3 в порушення вищевказаних вимог, діючи з прямим умислом, виконуючи обов`язки директора державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України Арбузинської ВК «№ 83», що належить згідно посадових обов`язків до професійної групи «керівники», будучи службовою особою, на яку відповідно до посадової інструкції покладено персональну відповідальність за фінансово-господарську діяльність підприємства, порушив встановлений законом порядок і правила вилучення (видобування) корисних копалин та в порушення вимоги ст. ст. 16, 17, 19 Кодексу України про надра, в період з 18.05.2019 по 07.08.2019 усвідомлюючи відсутність у нього спеціального дозволу на користування надрами (ліцензії), погодженого плану гірничих робіт, та гірничого відводу на користування надрами запевнив працівників ТОВ «УКРАГРОВИБУХПРОМ» в правомірності своїх дій, керуючи діями своїх підлеглих організував проведення двох вибухів 18.05.2019-07.08.2019 та незаконно, шляхом вибуху здійснив, видобування гірської породи граніту (камінь будівельний) загальнодержавного значення об`ємом 38460 метрів кубічних неподалік с. Константинівка Вознесенського району (колишнього Арбузинського району) Миколаївської області за наступними координатами (широта: 47?50?50.74?С та довготи 31?7?58.98?В), тобто за межами дії спеціального дозволу на користування надрами №4776.
На виконання умов договору з ТОВ «УКРАГРОВИБУХПРОМ» після проведення вибухів ОСОБА_3 власноручно підписав складенні акти (вибухових робіт) № 78 від 18.05.2019 року та № 122 від 07.08.2019 року.
Вказаними діями ОСОБА_3 незаконно здійснив, шляхом вибуху видобування гірської породи граніту (камінь будівельний) загальнодержавного значення об`ємом 38460 метрів кубічних, які відповідно до «Переліку корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення», який затверджено постановою Кабінету Міністрів України №827 від 12.12.1994р., відносяться до корисних копалин загальнодержавного значення, чим заподіяв шкоду державі у сфері охорони навколишнього природного середовища на суму 113308 467,48 грн.
Таким чином ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обґрунтовано підозрюється у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення, вчинене шляхом вибуху, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 240 КК України
29.09.2021 року ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 , повідомлено про підозру, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 240 КК України.
29.11.2021 постановою керівника Первомайської окружної прокуратури строк досудового розслідування у кримінальному провадженні продовжено до трьох місяців, тобто до 29.12.2021 включно.
23.12.2021 року ухвалою слідчого судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області було продовжено строк досудового розслідування до шести місяців, тобто до 29.03.2022 року.
17.02.2022 року ОСОБА_3 було повідомлено про змінену підозру, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 240 КК України
05.10.2021 року у вказаному кримінальному провадженні було залучено у якості потерпілого Державну екологічну інспекцію Південно Західного округу (Миколаївська та Одеська області).
15.02.2021 року Державною екологічною інспекцією Південно Західного округу (Миколаївська та Одеська області) в ході проведення досудового розслідування було заявлено цивільний позов (в порядку ст. 128 КПК України) на суму 113308 467,48 грн.
Підставами для застосування заходів забезпечення кримінального провадження КПК визначає: існування обґрунтованої підозри щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться у клопотанні слідчого, прокурора; може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням.
Обґрунтованість підозри ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 240 КК України, на переконання слідчого повністю підтверджується зібраними під час досудового розслідування доказами, зокрема:
- допитом свідка головного державного інспектора сектору гірничого нагляду ОСОБА_4 про порушення низки дозвільних процедур ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України Арбузинської ВК «№ 83» під час проведення робіт пов`язаних з видобуванням корисних копалин;
- допим свідка ОСОБА_5 про те, що під час складання ним у 2019 році плану розвитку гірничих робіт він повідомив керівництву державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України Арбузинської ВК «№ 83» про те, що географічні координати спеціальног дозволу на користування надрами № 4776 знаходяться за межами забою;
- протоколами Управління Держпраці у Миколаївській області № 15, № 15/3 по умови, які необхідні для погодження плану розвитку гірничих робіт, які не були виконані керівництвом державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України Арбузинської ВК «№ 83»;
- протоколом огляду із залученням спеціалістів від 09.09.2021 року в ході якого зафіксовано, що місце забою заходить за межами дії спеціального дозволу на користування надрами № 4776;
- Листом Держгеонадр № 7497/01/07-21 від 13.05.2021 року про продовження зупинення дії дозволу незважаючи на те, що строк дії дозволу був продовжений від 04.07.2018 року;
- наказом про призначення ОСОБА_3 виконуючого обов`язки директора державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України Арбузинської ВК «№ 83»;
- договорами про виконання вибухових робіт № 30/07/Г-13-19 від 30 липня 2019 року, № 25 від 01.03.2021 року, актами про виконання вибухових робіт № 78 від 18.05.2019 року та № 122 від 07.08.2019 року;
- висновком інженерно-екологічної експертизи № 11/22-27 від 26.01.2022 року про встановлення заподіяної шкоди державі у сумі 113308467 грн.;
- іншими доказами.
Санкцією ч. 4 ст. 240 КК України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від п`яти до восьми років, злочин класифікується як тяжкий.
Сторона обвинувачення в ході досудового розслідування даного кримінального провадження, вбачає наявність ризику можливого відчуження майна, належного ОСОБА_3 , та вважає за необхідне, як захід забезпечення кримінального провадження, передбачений п. 7 ч. 2 ст. 131 КПК, накладення арешту на майно останнього для подальшого забезпечення виконання рішення суду в частині відшкодування завданого збитку.
В ході проведення досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_3 (картка фізичної особи платника податків № НОМЕР_1 ) на праві приватної власності належать наступні об`єкти нерухомого майна, відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна № 299719707 від 15.02.2022:
-земельна ділянка, реєстраційний номер 2360304748254 за кадастровим номером 4825480400:05:000:0078;
-земельна ділянка, реєстраційний номер 2360290148254 за кадастровим номером 4825480400:05:000:0077;
-земельна ділянка, реєстраційний номер 2360272248254 за кадастровим номером 4825480400:05:000:0079;
-садовий будинок реєстраційний номер 2360252848254, який розташований за адресою: АДРЕСА_1 ;
-земельна ділянка, реєстраційний номер 1283968232218 за кадастровим номером 3221880400:08:013:6137;
-гараж, реєстраційний номер НОМЕР_2 який розташований за адресою: АДРЕСА_2 ;
-земельна ділянка (біля будинку АДРЕСА_3 за кадастровим номером 4810400000:03:007:0032;
А також ОСОБА_3 на праві приватної власності належить рухоме майно у вигляді автомобіля марки KIA SORЕNTO, 2006 року виготовлення, чорного кольору, кузов № НОМЕР_3 , номерні знаки НОМЕР_4 , свідоцтво про реєстрацію НОМЕР_5 .
Відповідно до ч.1 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна.
Згідно ч.2 ст.170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення цивільного позову.
У зв`язку з вищевикладеним є необхідність у тимчасовому позбавленні підозрюваного ОСОБА_3 можливості відчужувати зазначене вище майно за ухвалою слідчого судді, з метою подальшого забезпечення виконання рішення суду в частині цивільного позову. Заборона відчужувати вказане майно може бути застосована, оскільки її незастосування може призвести до зникнення (втрати) майна шляхом його реалізації підозрюваним, в тому числі шляхом відчуження на користь інших осіб з втратою права власності.
Крім того, є необхідність розгляду клопотання про арешт зазначеного нерухомого майна ОСОБА_3 , яке не було тимчасово вилучене під час досудового розслідування, без повідомлення підозрюваного, оскільки це є необхідним з метою забезпечення арешту майна з наведених вище причин.
Зважаючи на те, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення ОСОБА_3 кримінального правопорушення, яке відноситься до категорії тяжкого, що є підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, а потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи вказаної особи, як арешт його майна, завдяки чому може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається з даним клопотанням.
Слідчий та прокурор в судове засідання не з`явилися, слідчий надав суду заяву в якій просив клопотання задовольнити та справу розглядати без його участі.
Володілець майна, вказаного у клопотанні не повідомлявся через клопотання слідчого про розгляд даного клопотання без повідомлення підозрюваного.
Ознайомившись з наданим клопотанням, доданими до нього документами, матеріалами кримінального провадження, приходжу до висновку про те, що воно підлягає задоволенню з таких підстав.
Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
У випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої ст.170 КПК України (з метою забезпечення відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди), арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, фізичної чи юридичної особи, яка в силу закону несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діями (бездіяльністю) підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, а також юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, за наявності обґрунтованого розміру цивільного позову у кримінальному провадженні, а так само обґрунтованого розміру неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, щодо якої здійснюється провадження.
Отже зникнення, втрата або пошкодження майна, на яке просить накласти арешт слідчий, може суттєво перешкодити кримінальному провадженню, а тому слід задовольнити клопотання слідчого.
Керуючись ст.ст. 131, 132, 167, 170-175 КПК України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання слідчого задовольнити.
У кримінальному провадженні № 12019150130000342 від 04 вересня 2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 240 КК України, накласти арешт на нерухоме майно:
-земельна ділянка, реєстраційний номер 2360304748254 за кадастровим номером 4825480400:05:000:0078;
-земельна ділянка, реєстраційний номер 2360290148254 за кадастровим номером 4825480400:05:000:0077;
-земельна ділянка, реєстраційний номер 2360272248254 за кадастровим номером 4825480400:05:000:0079;
-садовий будинок реєстраційний номер 2360252848254, який розташований за адресою: АДРЕСА_1 ;
-земельна ділянка, реєстраційний номер 1283968232218 за кадастровим номером 3221880400:08:013:6137;
-гараж, реєстраційний номер НОМЕР_2 який розташований за адресою: АДРЕСА_4 , гараж НОМЕР_6 ;
-земельна ділянка (біля будинку №23-а по вул. Трудової Слави), реєстраційний номер 505441248104 за кадастровим номером 4810400000:03:007:0032;
Накласти арешт на рухоме майно:
-автомобіль марки KIA SORONTO, 2006 року виготовлення, чорного кольору, кузов № НОМЕР_3 , номерні знаки НОМЕР_4 , свідоцтво про реєстрацію НОМЕР_5 .
Заборонити ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженцю с. Веселівка, Христинівського району, Черкаської області зареєстрованому за адресою: АДРЕСА_5 , чи будь-яким іншим особам розпоряджатися зазначеним майном без обмеження права володіння та користування.
Ухвала про арешт майна виконується негайно слідчим, прокурором.
Ухвала може бути оскаржена на протязі п`яти днів з моменту її проголошення сторонами кримінального провадження безпосередньо до Миколаївського апеляційного суду.
Підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом.
Слідчий суддя:
Суд | Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 24.02.2022 |
Оприлюднено | 19.01.2023 |
Номер документу | 103552491 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти довкілля Порушення правил охорони або використання надр |
Кримінальне
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Паньков Д. А.
Кримінальне
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Закревський В. І.
Кримінальне
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Закревський В. І.
Кримінальне
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Закревський В. І.
Кримінальне
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Закревський В. І.
Кримінальне
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Закревський В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні