Справа № 2-459/11
Провадження 2-во/574/2/22
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"14" червня 2022 р. м.Буринь
Буринський районний суд Сумської області в складі:
головуючого судді Гука Т.Р.,
з участю секретаря судового засідання Божок В.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Буринського районного суду Сумської області заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі Буринського районного суду Сумської області від 06.04.2020 року у справі за поданням старшого державного виконавця Коляди І.І. про встановлення тимчасового обмеження виїзду за межі України боржника без вилучення паспортного документа,
в с т а н о в и в:
В.о. начальника Буринського РВ ДВС Коляда І.І. звернувся до суду з поданням про встановлення тимчасового обмеження виїзду за межі України боржника без вилучення паспортного документа.
Ухвалою Буринського районного суду Сумської області від 06.04.2020 року вказане подання задоволено повністю. Громадянина України ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , обмежено у праві виїзду за межі України, без вилучення паспортного документа, до виконання зобов`язань по виконавчому провадженню №609818569 щодо виконання виконавчого листа виданого Буринським районним судом Сумської області 16.05.2012 року про стягнення з Відкритого товариства «Буринський завод продовольчих товарів» на користь ОСОБА_1 заборгованості пов`язаної з трудовими правовідносинами на загальну суму 16512 грн. 18 коп.
10.06.2022 року до Буринського районного суду Сумської області надійшла заява ОСОБА_1 , в якій він просить виправити описку у резолютивній частині зазначеного рішення суду, а саме вилучити зайве речення «стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Млин».
Відповідно до положень ч.ч.1, 2 ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Приймаючи до уваги, що розгляд заяви про виправлення описки проводиться без повідомлення учасників справи, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється відповідно до положень ч.2 ст.247 ЦПК України.
Дослідивши доводи заяви про виправлення описки та матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.
Судом встановлено,що в другому абзаці резолютивної частини тексту ухвали Буринського районногосуду Сумської області від06.04.20220 року,допущена описка,а саме помилково вказано" «Товариства з обмеженою відповідальністю «Млин» на користь».
Перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що допущена в ухвалі Буринського районного суду Сумської області від 06.04.2020 року описка підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст.247, 258-261, 269 ЦПК України, суд-
п о с т а н о в и в:
Виправити описку,допущенув другому абзаці резолютивноїчастиниухвали БуринськогорайонногосудуСумської областівід06.04.2020року,виклавши його в наступній редакції: "Громадянина України ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , обмежити у праві виїзду за межі України, без вилучення паспортного документа, до виконання зобов`язань по виконавчому провадженню №609818569 щодо виконання виконавчого листа, виданого Буринським районним судом Сумської області 16.05.2012 року про стягнення з Відкритого товариства «Буринський завод продовольчих товарів» на користь ОСОБА_1 заборгованості пов`язаної з трудовими правовідносинами на загальну суму 16512 грн. 18 коп.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сумського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Т.Р. Гук
Суд | Буринський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 13.06.2022 |
Оприлюднено | 24.06.2022 |
Номер документу | 104752187 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Буринський районний суд Сумської області
Гук Т. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні