КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
16 листопада 2022 року м. Київ
Справа № 757/13700/15-ц
Апеляційне провадження №22-з/824/796/2022
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: судді-доповідача Соколової В.В.
суддів: Андрієнко А.М., Поліщук Н.В.
розглянув заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Толока» - адвоката Громового Олега Валентиновича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції за клопотанням Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Толока» про скасування заходів забезпечення позову, у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Толока», приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Перевертуна Олександра Юрійовича про визнання договору купівлі-продажу недійсним, визнання права власності та витребування майна із чужого незаконного володіння,
В С Т А Н О В И В
11 листопада 2022 року від представника ТОВ «Видавничий дім «Толока» - адвоката Громового О.В. на адресу суду надійшла заява про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою додатку «Easycon»
Відповідно до ч. ч. 1, 2, 7, 8 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Аніліз положень ст. 212 ЦПК України свідчить про те, що прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. ЦПК не передбачає обов`язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції в разі наявності про це клопотання.
Станом на 15 листопада 2022 року в Київському апеляційному суді вийшло з ладу мережеве обладнання, що забезпечувало доступ до мережі Інтернет та функціонування сервісу, що забезпечує проведення судових засідань за допомогою системи відеоконференцзв`язку Easycon та інших.
За таких обставин, у задоволенні клопотання представника ТОВ «Видавничий дім «Толока»- адвоката Громового О.В. необхідно відмовити.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд апеляційної інстанції
У Х В А Л И В
Клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Толока» - адвоката Громового О.В. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції - залишити без задоволення.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач: В.В. Соколова
Судді: А.М. Андрієнко
Н.В. Поліщук
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2022 |
Оприлюднено | 24.11.2022 |
Номер документу | 107457060 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них купівлі-продажу |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Соколова Вікторія Вячеславівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні