Справа №2-192/2009
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 січня 2009 року Сумський районний суд Сумської області під головуванням судді Дашутіна І.В., при секретарі Макошенець С.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу, мотивуючи його тим, що на даний час їх подружнє життя фактично припинене, так як в них різні погляди на сімейні обов*язки і кожен з них живе свої окремим життям. Тому просила розірвати укладений між ними шлюб.
В судове засідання позивачка не з*явилась, в письмовій заяві позов підтримала і просила справу розглядати за її відсутності.
Відповідач в судове засідання не з*явивсь, в письмовому поясненні проти позову не заперечував та проси справу розглядати без його участі.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає повному задоволенню.
Судом встановлено, що 3 січня 1998 року позивачка уклала шлюб з відповідачем, який зареєстрований у виконкомі Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області, актовий запис № 01 (а.с. 6). Шлюб у сторін перший від якого вони мають повнолітню дочку ОСОБА_3
Між сторонами немає спільних інтересів, зникло почуття взаємної любові один до одного, відсутнє взаєморозуміння, різні погляди на сімейні обов*язки. Кожен з них живе своїм життям окремо і вважають недоцільним подальше збереження шлюбу.
За таких обставин слід вважати, що сім'я розпалась остаточно, а тому шлюб підлягає розірванню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 10, 60,212-215 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 3 січня 1998 року у виконкомі Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області, актовий запис № 01.
Обов'язок по сплаті державного мита при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу у сумі 17 гривень, покласти на ОСОБА_1, звільнивши ОСОБА_2 від цього обов'язку.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10-и днів з дня його проголошення, а апеляційну скаргу на нього може бути подано до апеляційного суду Сумської області через районний суд протягом 20-и днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви, якщо вона подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження або апеляційну скаргу не було подано.
Суд | Сумський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2009 |
Оприлюднено | 14.10.2010 |
Номер документу | 10757049 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сумський районний суд Сумської області
Дашутін Ігор Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні