Номер провадження: 22-ц/813/7634/22
Справа № 498/854/20
Головуючий у першій інстанції Чернецька Н. С.
Доповідач Гірняк Л. А.
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
про призначення справи до розгляду
29.11.2022року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі:
Головуючого-судді Гірняк Л.А.
суддів: Колеснікова Г.Я., Комлевої О.С.,
заслухавши суддю-доповідачаГірняк Л.А.,про проведенняпідготовчих дій,пов`язанихз забезпеченнямапеляційного провадженнята можливостіпризначення цивільноїсправи запозовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог - Державний нотаріус Великомихайлівської державної нотаріальної контори Шавша Галина Миколаївна про визнання свідоцтва про право на спадщину за законом частково недійсним, встановлення факту прийняття спадщини, визнання права власності на 1/2 частину земельної ділянки в порядку спадкування за законом,за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 ОСОБА_3 на рішення Великомихайлівського районного суду Одеської області від 13 червня 2022 року,-
В С Т А Н О В И В:
Підготовка справи до розгляду проведена в обсязі визначеному ст. 365 ЦПК України, апеляційний розгляд справи забезпечено.
Справа може бути призначена до розгляду у судовому засіданні апеляційної інстанції.
З урахуванням надмірного навантаження справами та недостатньою кількістю суддів, щодо яких здійснюється автоматизований розподіл справ, суд позбавлений фізичної та технічної можливості призначити розгляд справи в строки, передбачені нормами чинного ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 365,366 ЦПК України, апеляційний суд,-
У Х В А Л И В:
Підготовкурозгляду справи апеляційним судом закінчити.
Призначити справу до розгляду на«10» годину «55 » хвилин 11 травня 2023 рокув приміщенні апеляційного суду, про що повідомити учасників справи.
Судді Одеського апеляційного суду Л.А. Гірняк
Г.Я. Колесніков
О.С. Комлева
Суд | Одеський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2022 |
Оприлюднено | 01.12.2022 |
Номер документу | 107582619 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Одеський апеляційний суд
Гірняк Л. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні