Справа №6-10/09
УХВАЛА
23 березня 2009 року Приморськи й районний суд м. Одеси у склад і:
Головуючої судді - Кравчук Т .С.
При секретарі - Лахматовій С .В.,
розглянувши у відкритому судовому засідання подання Д ругого Приморського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управлін ня юстиції про звернення стя гнення,
ВСТАНОВИВ:
Другий Приморський відді л державної виконавчої служб и Одеського міського управлі ння юстиції звернувся до суд у з поданням в якому просить с уд вирішити питання про можл ивість зміни порядку виконан ня рішення Приморського райо нного суду м. Одеси по справі № 2-1298/08 від 07 квітня 2008 року, дозволи вши звернення стягнення борг у на нерухоме майно боржниці ОСОБА_1.
Представник Другого Примо рського відділу державної ви конавчої служби Одеського мі ського управління юстиції в судовому засіданні пояснив с уду, що в провадженні Другого Приморського відділу держав ної виконавчої служби Одеськ ого міського управління юсти ції знаходиться виконавче пр овадження по примусовому вик онанню виконавчого листа, ви даного 15.05.2008р. на підставі рішен ня Приморського районного су ду Одеської області по справ і № 2-1298/2008 від 07.04.2008року про стягнен ня з ОСОБА_1 на користь О СОБА_2 боргу на загальну сум у 14487, 82 грн.
Боржниця ОСОБА_1 в свою ч ергу звернулася до суду з зая вою про перегляд заочного рі шення суду від 07 квітня 2008 року по цивільній справі № 2-1298/08, яка була залишена без задоволен ня.
Перевіркою майнового стан у боржниці за адресою АДРЕС А_1. державним виконавцем ві д 27.05.2008р складено акт згідно яко го, за повідомленням бабусі б оржниці, за цією адресою ОС ОБА_1, 05.06.1985р.н., не мешкає, майно не зберігає, з'являється рідк о. На неодноразові виклики до відділу боржниця не з'являєт ься, причини неявки не повідо мляє.
За повідомленням сусідів б оржниці, вона регулярно виїж джає з комерційною метою за м ежі України. У зв'язку з чим, де ржавним виконавцем до Примор ського районного суду надано подання для розгляду питанн я щодо обмеження боржниці ви їзду за межі України.
Здійсненими державним вик онавцем заходами щодо розшук у майна боржниці, встановлен о, що згідно з довідкою і МРВ У ДАІ Приморського РВ ОМУ УМВС України, за боржником зареєс трований автотранспортний з асіб - автомобіль «Фольксваг ен Поло», д/з ВН 4753ВІ. Постаново ю державного виконавця від 10.0 6.2008 року на належний боржниці а втомобіль накладено арешт та оголошена заборона на його в ідчуження.
Згідно з довідкою КП "МБТІ т а РОН", за боржницею зареєстро вано нерухоме майно, а саме: 1/4 ч астини квартира № АДРЕСА_1 та квартира АДРЕСА_3. Для з абезпечення виконання рішен ня суду постановою державног о виконавця від 25.07.2008року на вия влене нерухоме майно боржниц і накладено арешт та оголоше на заборона на його відчужен ня. Дана постанова направлен а до відома на адресу боржниц і та отримана бабусею боржни ці.
Боржниці на праві приватно ї власності належить автотра нспортний засіб. Однак, у зв'яз ку з відсутністю відомостей щодо його затримання, зверну ти стягнення на автомобіль д ля його реалізації в рахунок погашення боргу не надаєтьс я можливим, у зв'язку з чим Дру гий Приморський відділ держа вної виконавчої служби Одесь кого міського управління юст иції звернувся до суду з вказ аним поданням.
Суд, вивчивши матеріали спр ави, заслухавши пояснення пр едставника Другого Приморсь кого відділу державної викон авчої служби Одеського міськ ого управління юстиції, вваж ає за можливе подання Другог о Приморського відділу держа вної виконавчої служби
Одеського міського управл іння юстиції - задовольнити у зв'язку з неможливістю викон ання вказаного рішення суду без звернення стягнення на і нше майно, яке належить боржн иці, а саме на 1/4 частину кварти ри № АДРЕСА_1.
Керуючись ст.ст. 209, 210, 373 ЦПК Укр аїни, ст. 33 Закону України «Про виконавче провадження», суд , -
УХВАЛИВ:
Встановити порядок викон ання рішення Приморського ра йонного суду м. Одеси від 07 кві тня 2008 року по цивільній справ і № 2-1298/08, шляхом звернення стягн ення боргу на 1/4 частину кварт ири № АДРЕСА_1, яка належит ь боржниці ОСОБА_1.
Заява про апеляційне оскар ження до Одеського апеляційн ого суду через Приморський р айонний суд м. Одеси протягом п'яти днів, а апеляційна скарг а - протягом десяти днів після подання заяви про апеляційн е оскарження.
Суд | Приморський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2009 |
Оприлюднено | 15.10.2010 |
Номер документу | 10811428 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Приморський районний суд м.Одеси
Кравчук Т.С.
Цивільне
Печенізький районний суд Харківської області
Смирнов В'ячеслав Анатолійович
Цивільне
Красилівський районний суд Хмельницької області
Вознюк Руслан Васильович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні