Справа № 202/5012/21
Провадження № 2/202/72/2023
ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
УХВАЛА
03 березня 2023 року Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська у складі:
головуючого судді Бєсєди Г.В.
за участю секретаря Свити Н.В.
представника позивача Сімволокова О.О.
представника відповідача Гільбурда Р.Ю.
представника третьої особи Макаренко Т.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська зауваження Тінькова Костянтина Анатолійовича щодо протоколу судового засідання від 17.11.2022 у справі за позовом ОСОБА_1 до акціонерного товариства «Інтерпайп Дніпровський Втормет», третя особа: Первинна профспілкова організація Вільна профспілка «Спартак» визнання неправомірними та дискримінаційними дій, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення втраченого заробітку, -
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до акціонерного товариства «Інтерпайп Дніпровський Втормет», третя особа: Первинна профспілкова організація Вільна профспілка «Спартак» визнання неправомірними та дискримінаційними дій, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення втраченого заробітку.
Через канцелярію Індустріального районного суду м. Дніпропетровська, 28.02.2023 рокупредставник ОСОБА_1 ОСОБА_2 подав письмові зауваження на протокол судового засідання від 17.11.2022, зазначив про неповноту протоколу судового засідання.
Дослідивши матеріали справи, суддя приходить до висновку про залишення зауважень без розгляду з огляду на наступне.
Відповідно до положень ч.ч. 1,2ст. 249 ЦПК Україниучасники справи мають право ознайомитися із технічним записом судового засідання, протоколом судового засідання та протягом п`яти днів з дня проголошення рішення у справі подати до суду письмові зауваження щодо неповноти або неправильності їх запису. Головуючий розглядає зауваження щодо технічного запису судового засідання та протоколу судового засідання, про що постановляє відповідну ухвалу.
Частиною 3ст. 249 ЦПК Українипередбачено, що у разі пропуску строку подання зауважень і відсутності підстав для його поновлення головуючий залишає їх без розгляду.
Положеннямист. 126 ЦПК Українивстановлено, що процесуальні заяви, подані до суду з порушенням вищезазначеного процесуального строку, залишаються без розгляду.
Оскільки нормами наведеного процесуального закону передбачена можливість подання зауважень на протокол судового засідання протягом п`яти днів з дня проголошення рішення у справі, а рішення у справі не ухвалювалось та не проголошувалось, суд вважає, що зауваження на протокол судового засідання подані представником ОСОБА_1 ОСОБА_2 поза межами строку встановленого процесуальним законом, у зв`язку з чим, підлягають залишенню без розгляду.
На підставі викладеного такеруючисьст. 249 ЦПК України, апеляційний суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Зауваження ОСОБА_1 щодо протоколу судового засідання від 17.11.2022 у справі за позовом ОСОБА_1 до акціонерного товариства «Інтерпайп Дніпровський Втормет», третя особа: Первинна профспілкова організація Вільна профспілка «Спартак» визнання неправомірними та дискримінаційними дій, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення втраченого заробіткузалишити без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Г.В. Бєсєда
Суд | Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2023 |
Оприлюднено | 07.03.2023 |
Номер документу | 109359962 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні