Ухвала
від 06.07.2023 по справі 351/1894/22
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 351/1894/22

Провадження № 22-ц/4808/918/23

Головуючий у 1 інстанції Калиновський М.М.

Суддя-доповідач Барков В. М.

У Х В А Л А

06 липня 2023 року м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський апеляційний суд у складі:

судді-доповідача Баркова В. М.

суддів: Девляшевського В. М., Мальцевої Є. Є.,

перевіривши матеріали справи за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Калинчук Юлії Василівни на рішення Снятинського районного суду від 02 травня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - Перша державна нотаріальна контора Коломийського району Івано-Франківської області, ОСОБА_4 , про визнання права власності на спадкове майно,

в с т а н о в и в:

Ухвалою Івано-Франківського апеляційного суду від 23 червня 2023 року відповідно до вимог статей 359-361 ЦПК України відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Калинчук Юлії Василівни на рішення Снятинського районного суду від 02 травня 2023 року.

Справу підготовлено до розгляду апеляційним судом. З`ясовані питання про склад учасників судового процесу, визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює, з`ясовані обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог та заперечень та які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи, виконано всі необхідні дії, пов`язані з забезпеченням апеляційного розгляду. Є достатньо підстав для призначення справи до розгляду у судовому засіданні.

Враховуючи наведене та керуючись статтями 365, 366 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

Підготовчі дії для апеляційного розгляду справи закінчити.

Справу за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Калинчук Юлії Василівни на рішення Снятинського районного суду від 02 травня 2023 року призначити до розгляду в Івано-Франківському апеляційному суді на 10.30 год 20 липня 2023 року.

Повідомити учасників справи про дату, час та місце судового засідання та викликати їх в судове засідання.

Ухвала касаційному оскарженню не підлягає.

Судді: В. М. Барков

В. А. Девляшевський

Є. Є. Мальцева

СудІвано-Франківський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення06.07.2023
Оприлюднено07.07.2023
Номер документу112019656
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —351/1894/22

Постанова від 07.09.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Постанова від 07.09.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Ухвала від 12.07.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Ухвала від 06.07.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Ухвала від 23.06.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Рішення від 02.05.2023

Цивільне

Снятинський районний суд Івано-Франківської області

КАЛИНОВСЬКИЙ М.

Ухвала від 02.03.2023

Цивільне

Снятинський районний суд Івано-Франківської області

КАЛИНОВСЬКИЙ М.

Ухвала від 05.01.2023

Цивільне

Снятинський районний суд Івано-Франківської області

КАЛИНОВСЬКИЙ М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні