ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Номер провадження 22-ц/821/1612/23 Справа № 708/450/22
УХВАЛА
17 жовтня 2023 року м. Черкаси
Черкаський апеляційний суд в складі колегії суддів цивільної палати:
суддя-доповідачФетісова Т.Л. суддіГончар Н.І., Новіков О.М.
розглянувши клопотання ОСОБА_1 про виправлення помилки у судових рішеннях у справі за апеляційною скаргою боржника ОСОБА_1 на ухвалу Чигиринського районного суду Черкаської області від 22.08.2023 у цивільній справі за заявою ПАТ «Черкасиобленерго» від імені якого діє Відокремлений структурний підрозділ «Смілянські енергетичні мережі» в особі Чигиринської філії про заміну сторони у справі, боржник ОСОБА_1 ,
в с т а н о в и в :
на розгляді в апеляційному суді перебуває дана цивільна справа за апеляційною скаргою боржника ОСОБА_1 на ухвалу Чигиринського районного суду Черкаської області від 22.08.2023.
16.10.2023 на адресу Черкаського апеляційного суду надійшло клопотання ОСОБА_1 про виправлення помилки у судових рішеннях, у якому він просив виправити помилку в ухвалах Черкаського апеляційного суду від 07.09.2023 та від 19.09.2023, вказавши назву заявника «Публічне акціонерне товариство «Черкасиобленерго».
Відповідно до ч. 1, ч. 2 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
ВП ВС у постанові від 11.01.2022 у справі №921/730/13-г/3 вказала на те, що правила статті процесуального законодавства, яка регламентує виправлення описок, передбачають можливість після ухвалення судового рішення у справі усунути в ньому помилки технічного (неюридичного) характеру - описки та очевидні арифметичні помилки. При цьому опискою визнається помилка, що порушує правила граматики, синтаксису, пунктуації, нумерації, які мають вплив на зміст судового рішення та його виконання. Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат і строків. Не є описками граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його неправильного сприймання.
Як вбачається з матеріалів справи, заява про заміну сторони у даній справі подана не Публічним акціонерним товариством «Черкасиобленерго», як вважає ОСОБА_1 , а ПАТ «Черкасиобленерго» від імені якого діє Відокремлений структурний підрозділ «Смілянські енергетичні мережі» в особі Чигиринської філії.
Ураховуючи наведене, апеляційний суд приходить до висновку, що відсутні підстави для задоволення клопотання про виправлення помилки у вказаних судових рішеннях.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, апеляційний суд,
у х в а л и в :
відмовити у задоволенні клопотання ОСОБА_1 про виправлення помилки у судових рішеннях у справі за апеляційною скаргою боржника ОСОБА_1 на ухвалу Чигиринського районного суду Черкаської області від 22.08.2023 у цивільній справі за заявою ПАТ «Черкасиобленерго» від імені якого діє Відокремлений структурний підрозділ «Смілянські енергетичні мережі» в особі Чигиринської філії про заміну сторони у справі, боржник ОСОБА_1 .
Ухвала апеляційного суду набирає чинності з моменту постановлення та окремому касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач
Судді
Суд | Черкаський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2023 |
Оприлюднено | 20.10.2023 |
Номер документу | 114262848 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Черкаський апеляційний суд
Фетісова Т. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні