КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ПОЛТАВИ
Справа №642/5524/21
Провадження № 2/552/5147/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26.10.2023 року суддя Київського районного суду м. Полтава Турченко Т.В., розглянувши зустрічну позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ІМПФАРТ ФОРТУ ПЛЮС» до ОСОБА_1 про визнання недійсним договору,-
ВСТАНОВИВ :
24.10.2023 року до Київського районного суду м.Полтави надійшла зустрічна позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «ІМПФАРТ ФОРТУ ПЛЮС» до ОСОБА_1 про визнання недійсним договору
Частиною 1 ст.121 ЦПК України передбачено, що зустрічна позовна заява, яка подається з додержанням загальних правил пред?явлення позову, повинна відповідати вимогам статей 119 і 120 цього Кодексу, тобто тим же умовам, що і позовна заява по первісному позову.
Частиною 3 ст.121 ЦПК України передбачено, що оскільки зустрічна позовна заява повинна відповідати вимогам статей, що стосуються первісної заяви, то аналогічно вирішуються і питання про наслідки подання її з порушенням встановлених вимог.
Якщо позовна заява не відповідає встановленим вимогам, суд постановляє ухвалу про залишення її без руху та надання часу для виправлення недоліків. Протягом цього часу справа за первісним позовом не може розглядатися, оскільки в такому випадку подання зустрічного позову втрачає сенс та призвело б до фактичного порушення права відповідача на звернення з таким позовом.
Частиною 4 ст.177 ЦПК України передбачено, що до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Судом встановлено, що позивачем за зустрічним позовом ТОВ «ІМПФАРТ ФОРТУ ПЛЮС» не було подано квитанції про сплату судового збору, що підтверджується актом від 21.10.2023 року.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання ухвали.
Враховуючи те, що ТОВ «ІМПФАРТ ФОРТУ ПЛЮС» при подачі зустрічної позовної заяви до ОСОБА_1 про визнання недійсним договору не надало квитанції про сплату судового збору, суд приходить до висновку, що зустрічну позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ІМПФАРТ ФОРТУ ПЛЮС» до ОСОБА_1 про визнання недійсним договору слід залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.185 ЦПК України,-
УХВАЛИВ :
Зустрічну позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ІМПФАРТ ФОРТУ ПЛЮС» до ОСОБА_1 про визнання недійсним договору залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків протягом десяти днів з дня отримання даної ухвали. У випадку, якщо зазначені недоліки не будуть усунуті в зазначений термін, заява вважатиметься неподаною та буде повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.В.Турченко
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2023 |
Оприлюднено | 30.10.2023 |
Номер документу | 114479220 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Київський районний суд м. Полтави
Турченко Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні