Ухвала
від 31.10.2023 по справі 420/20017/23
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 420/20017/23

УХВАЛА

про продовження строку підготовчого провадження

31 жовтня 2023 року м.Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючої судді Лебедєвої Г.В.,

за участю:

секретаря судового засідання Злогодуха О.А.,

прокурор Суворовської окружної прокуратури міста Одеси не з`явився,

представника позивача Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області Журби О.І.,

представник Одеської обласної військової адміністрації не з`явився,

представника відповідача Комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Пересипський» Гайдайчука А.А.,

представника відповідача Комунального підприємства«Сервісний центр» Мнацаканяна А.М.,

розглянувши в підготовчому судовому засіданні питання про продовження підготовчого провадження по справі за позовом заступника керівника Суворовської окружної прокуратури міста Одеси, в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, Одеської обласної військової адміністрації до Комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Пересипський», Комунального підприємства «Сервісний центр» про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання приведення захисної споруди цивільного захисту у належний технічний стан та готовність до укриття населення, за правилами загального позовного провадження, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебуває справа за адміністративним позовом заступника керівника Суворовської окружної прокуратури міста Одеси, в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, Одеської обласної військової адміністрації до Комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Пересипський», Комунального підприємства «Сервісний центр» про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання приведення захисної споруди цивільного захисту у належний технічний стан та готовність до укриття населення.

Ухвалою від 09.08.2023 року Одеський окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі № 420/20017/23 та ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) відповідно до ст. 262 КАС України.

Ухвалою від 11.09.2023 року Одеський окружний адміністративний суд залучити до участі у справі № 420/20017/23 у якості співвідповідача Комунальне підприємство «Сервісний центр», розпочав спочатку розгляд адміністративної справи зі стадії відкриття провадження.

Ухвалою від 22.09.2023 року суд ухвалив розгляд справи № 420/20017/23 проводити за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 18.10.2023 року.

Судове засідання, призначене на 18.10.2023 року, було перенесено у зв`язку з перебування судді у відпустці. Призначено підготовче судове засідання на 31.10.2023 року.

В судове засідання, призначене на 31.10.2023 року, з`явилися представник позивача Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області Журба О.І., представник відповідача Комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Пересипський» Гайдайчука А.А., представник відповідача Комунального підприємства «Сервісний центр» Мнацаканян А.М. Прокурор Суворовської окружної прокуратури міста Одеси та представник Одеської обласної військової адміністрації Одеської обласної військової адміністрації в судове засідання не з`явилися, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином та завчасно.

Суд, ухвалою занесеною до протоколу судового засідання, задовольнив клопотання відповідачів про залучення третьої особи та залучив до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Одеську міську раду.

Частиною 2 статті 173 КАС України передбачено, що завданням підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Відповідно до ч.4 ст.173 КАС України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

Частиною 1 статті 193 КАС України визначено, що суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження - не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку.

Згідно з пунктом 3 частини 2 статті 181 КАС України, суд відкладає підготовче засідання в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 180 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

Зважаючи на вищевикладене, беручи до уваги положення ч.4 ст.173 КАС України щодо строку підготовчого провадження у справі та те, що відповідно до ч.1 ст.193 КАС України суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження - не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку, оскільки враховуючи, що для повного та всебічного з`ясування обставин у справі існує необхідність в отриманні від Суворовської окружної прокуратури міста Одеси додаткових пояснень у справі для виконання завдань підготовчого провадження, суд вважає за необхідне продовжити шістдесятиденний строк підготовчого провадження у справі № 420/20017/23 на тридцять днів.

Керуючись статтями 120, 173, 180, 181, 205, 243, 248, 256 КАС України суд,-

У Х В А Л И В:

Продовжити шістдесятиденний строк підготовчого провадження у справі № 420/20017/23 на тридцять днів.

Відкласти підготовче засідання по даній адміністративній справі на 06 грудня 2023 року на 11 год. 00 хв.

У підготовче засідання викликати учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили негайно після її проголошення.

Суддя Г.В. Лебедєва

Дата ухвалення рішення31.10.2023
Оприлюднено03.11.2023
Номер документу114593409
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо організації господарської діяльності

Судовий реєстр по справі —420/20017/23

Ухвала від 02.04.2024

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Єресько Л.О.

Ухвала від 27.02.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г.В.

Постанова від 14.02.2024

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Димерлій О.О.

Ухвала від 17.01.2024

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Димерлій О.О.

Ухвала від 17.01.2024

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Димерлій О.О.

Ухвала від 17.01.2024

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Димерлій О.О.

Ухвала від 10.01.2024

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Димерлій О.О.

Ухвала від 22.12.2023

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Димерлій О.О.

Ухвала від 08.12.2023

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г.В.

Ухвала від 31.10.2023

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Лебедєва Г.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні