1-1239/10 року
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 вересня 2010 року
Хмельницький міськрайонни й суд у складі:
головуючої судді - Сарбей В.Л.,
при секретарі - Лоб І.А.,
з участю прокурора - Мельн ика В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі су ду у м. Хмельницькому кримін альну справу про обвинувачен ня:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ур одженця м. Дніпропетровськ , українця, громадянина Укра їни, працюючого продавцем-ко нсультантом, не одруженого, н е судимого, мешканця АДРЕСА _1,
у вчиненні злочину, передба ченого ст. 185 ч. 1 КК України, -
встановив:
7.08.10 року близько 15.00 год. ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп' яніння та знаходячись в приватному буд инку АДРЕСА_2, таємно викр ав гроші в сумі 1700 грн., спричин ивши потерпілій ОСОБА_2 ма теріальної шкоди.
Допитаний в судовому засід анні підсудний свою вину виз нав повністю, пояснивши, що ді йсно 7.08.2010 року таємно викрав у п отерпілої з-під дивану гроші в сумі 1700 грн. Розкаюється в ск оєному.
Вина підсудного у скоєному злочині підтверджується:
Показаннями потерпілої О СОБА_2, даними нею в судовому засіданні, з яких вбачається , що 7.08.2010 року з її будинку з-під д ивана були викрадені гроші в сумі 1700 грн.
Показаннями свідків ОСОБ А_3, ОСОБА_4, даними ними на досудовому слідстві та пере віреними судом, з яких вбачає ться, що зі слів ОСОБА_1 їм с тало відомо, що він вчинив кра діжку грошей у ОСОБА_2
Об' єктивно вина підсудно го підтверджується протокол ом огляду місця події.
Аналізуючи зібрані по спра ві докази, суд вважає, що винні сть підсудного доведена повн істю і його дії слід кваліфік увати за ч. 1 ст. 185 КК України як т аємне викрадення чужого майн а (крадіжку).
При обранні міри покарання підсудному суд враховує сус пільну небезпеку скоєного, д ані про його особу.
Підсудний за місцем роботи характеризується позитивно .
Як пом'якшуючі його покаран ня обставини суд враховує те , що підсудний щиросердечно р озкаявся у вчиненному, раніш е до кримінальної відповідал ьності не притягався, частко во відшкодував завдані злочи ном збитки.
Обтяжуючих вину підсудног о обставин у відповідності д о ст. 67 КК України судом не вста новлено.
Суд вважає за необхідне обр ати підсудному міру покаранн я у вигляді штрафу.
Цивільний позов у справі, за явлений на суму 1500 грн., слід за довольнити в повному обсязі.
На підставі встановленого , керуючись ст. 323, 324 КПК України, суд -
засудив:
ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 185 КК Укр аїни до штрафу в сумі 1500 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на кор исть ОСОБА_2 1500 грн. на відшк одування збитків, завданих з лочином.
Речові докази та судові вит рати у справі відсутні.
Міру запобіжного заходу пі дсудному до вступу вироку в з аконну силу залишити поперед ню - підписку про невиїзд.
Вирок може бути оскаржено д о Апеляційного суду Хмельниц ької області через Хмельниць кий міськрайонний суд напрот язі 15 діб з моменту його прого лошення.
Суддя:
Суд | Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 20.09.2010 |
Оприлюднено | 07.10.2010 |
Номер документу | 11518321 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Стовба С. М.
Кримінальне
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Сарбей Валентина Леонідівна
Кримінальне
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Сарбей Валентина Леонідівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні