СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
12 грудня 2023 року м. Харків Справа № 922/2361/23
Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючий суддя Плахов О.В., суддя Терещенко О.І., суддя Тихий П.В.,
розглянувши у приміщенні Східного апеляційного господарського суду заяву представника Акціонерного товариства "Райффайзен Банк" - адвоката Майтапової В.Ю. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №922/2361/23
за позовом: Акціонерного товариства "Райффайзен Банк", м. Київ
до 1-го відповідача: Фермерського господарства "Колосок", Харківська область, Золочівський район, смт. Золочів,
до 2-го відповідача: фізичної особи ОСОБА_1 , м.Харків,
про стягнення коштів,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Східного апеляційного господарського суду від 22.11.2023 розгляд справи призначено на "13" грудня 2023 р. о 15:45год.
Від представника Акціонерного товариства "Райффайзен Банк" - адвоката Майтапової В.Ю. надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Відповідно до положень статті 197 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Враховуючи наявність у Східного апеляційного господарського суду технічної можливості для проведення судового засідання, призначеного на 13.12.2023 о 15:45 годині, в режимі відеоконференції з представником Акціонерного товариства "Райффайзен Банк" - адвокатом Майтаповою В.Ю. поза межами приміщення суду, колегія суддів апеляційного господарського суду приходить до висновку про задоволення заяви представника Акціонерного товариства "Райффайзен Банк" - адвоката Майтапової В.Ю.
З огляду на вказане, керуючись статтями 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, Східний апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
Заяву представника Акціонерного товариства "Райффайзен Банк" - адвоката Майтапової В.Ю. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.
Судове засідання, призначене на "13" грудня 2023 о 15:45 годині, провести в режимі відеоконференції з представником Акціонерного товариства "Райффайзен Банк" - адвокатом Майтаповою В.Ю.
Попередити представника Акціонерного товариства "Райффайзен Банк" - адвоката Майтапову В.Ю., що підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України, а використовувані учасником судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя О.В. Плахов
Суддя О.І. Терещенко
Суддя П.В. Тихий
Суд | Східний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2023 |
Оприлюднено | 14.12.2023 |
Номер документу | 115583347 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань банківської діяльності кредитування |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Плахов Олексій Вікторович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні