Ухвала
від 10.01.2024 по справі 908/1862/23
ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

У Х В А Л А

10.01.2024 Справа № 908/1862/23

м.Дніпро

Суддя Центрального апеляційного господарського суду Верхогляд Т.А. (доповідач)

розглянувши матеріали апеляційної скарги Фізичної особи-підприємця Волошина Микити Дмитровича на рішення Господарського суду Запорізької області від 29.11.2023р. у справі № 908/1862/23

за первісним позовом: Фізичної особи-підприємця Волошина Микити Дмитровича ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_1 )

до відповідача: Комунального підприємства "Приморська центральна районна лікарня" Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області (72102 Запорізька область, Приморський район, м. Приморськ, вул. Морська, буд. 74, ідентифікаційний код юридичної особи 01992989)

про стягнення 330 335 грн 00 коп.

за зустрічним позовом: Комунального підприємства "Приморська центральна районна лікарня" Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області

до відповідача-1: Фізичної особи-підприємця Волошина Микити Дмитровича

до відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ", село Бірки, Харківська область

про спір немайнового характеру

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Запорізької області від 29.11.2023р. у справі №908/1862/23 у задоволенні первісного позову Фізичної особи-підприємця Волошина Микити Дмитровича до Комунального підприємства "Приморська центральна районна лікарня" Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області відмовлено.

Позовні вимоги за зустрічним позовом Комунального підприємства "Приморська центральна районна лікарня" Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області до Фізичної особи-підприємця Волошина Микити Дмитровича та Товариства з обмеженою відповідальністю "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ" задоволені частково.

Фізична особа-підприємець Волошин М.Д. звернулася до Центрального апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить це рішення скасувати , ухвалити нове рішення про задоволення первісного позову та про відмову у зустрічному позові.

Розглянувши матеріали скарги, суд встановив, що у Центральному апеляційному господарському суді відсутні матеріали справи № 908/1862/23.

Відповідно до ст.267 Господарського процесуального кодексу України суддя - доповідач у порядку підготовки справи до апеляційного розгляду вчиняє інші дії, пов`язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.

Враховуючи, що відсутність матеріалів справи унеможливлює прийняття апеляційним господарським судом певного процесуального рішення з розгляду поданої скарги, суд вважає за необхідне відкласти вирішення відповідного питання до надходження матеріалів даної справи до Центрального апеляційного господарського суду.

Керуючись ст.ст. 232-235, 267 ГПК України, апеляційний господарський суд

УХВАЛИВ:

Витребувати у Господарського суду Запорізької області матеріали справи №908/1862/23.

Відкласти розгляд питання щодо руху апеляційної скарги Фізичної особи-підприємця Волошина Микити Дмитровича на рішення Господарського суду Запорізької області від 29.11.2023р. до надходження матеріалів справи №908/1862/23 до Центрального апеляційного господарського суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Суддя Т.А.Верхогляд

СудЦентральний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення10.01.2024
Оприлюднено11.01.2024
Номер документу116202316
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —908/1862/23

Судовий наказ від 27.05.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Дроздова С.С.

Судовий наказ від 27.05.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Дроздова С.С.

Ухвала від 16.02.2024

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Верхогляд Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 05.02.2024

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Верхогляд Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 10.01.2024

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Верхогляд Тетяна Анатоліївна

Рішення від 29.11.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Дроздова С.С.

Ухвала від 02.11.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Дроздова С.С.

Ухвала від 02.10.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Дроздова С.С.

Ухвала від 31.08.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Дроздова С.С.

Ухвала від 18.08.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Дроздова С.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні