Ухвала
від 26.02.2024 по справі 344/21905/23
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 344/21905/23

Провадження № 2/344/1022/24

У Х В А Л А

26 лютого 2024 року м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:

головуючої судді Польської М.В.,

секретаря Мациборки С.Я.,\

за участі

позивача ОСОБА_1 ,

представника позивача ОСОБА_2 ,

представника відповідача ОСОБА_3 ,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , та ОСОБА_6 про визнання незаконним і скасування рішення та зобов`язання вчинити дії щодо забезпечення житлом, -

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області перебуває наведена справа про визнання незаконним і скасування рішення та зобов`язання вчинити дії щодо забезпечення житлом.

Позивач при поданні позову, подав клопотання у якому просив витребувати з Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України копію всіх документів облікової справи ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , пов`язаної із веденням квартирного обліку в цій же військовій частині.

Представник позивача у судовому засіданні просив дане клопотання представником задовольнити.

Представник відповідача у судовому засіданні щодо задоволення такого клопотання не заперечила.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали цивільної справи.

Відповідно до ч. 1 ст. 5 ЦПК України здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Згідно п. 4 ч. 5 ст. 12 ЦПК України суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим кодексом.

Відповідно до ч. 7 ст. 81 ЦПК України суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.

Вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про задоволення заявленого клопотання.

Керуючись ст. ст. 5, 12, 81 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Клопотання позивача задовольнити.

Витребувати у Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України ( АДРЕСА_1 ) копію всіх документів облікової справи ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , пов`язаної із веденням квартирного обліку в цій же військовій частині.

Інформацію слід надати суду до 22 березня 2024 року

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Суддя Мирослава ПОЛЬСЬКА

СудІвано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення26.02.2024
Оприлюднено28.02.2024
Номер документу117229257
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії

Судовий реєстр по справі —344/21905/23

Ухвала від 14.11.2024

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Антоняк Т. М.

Ухвала від 07.08.2024

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Антоняк Т. М.

Постанова від 25.07.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Постанова від 25.07.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Ухвала від 10.07.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Ухвала від 10.07.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Барков В. М.

Ухвала від 20.06.2024

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Польська М. В.

Ухвала від 20.05.2024

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Польська М. В.

Ухвала від 26.02.2024

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Польська М. В.

Ухвала від 31.01.2024

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Польська М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні