ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 22-ц/803/1422/24 Справа № 214/1607/19 Суддя у 1-й інстанції - Ткаченко А. В. Суддя у 2-й інстанції - Бондар Я. М.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 квітня 2024 року м.Кривий Ріг
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді Бондар Я.М.,
суддів Зубакової В.П., Тимченко О.О.
секретар судового засідання Гладиш К.І.
сторони справи
позивач ОСОБА_1
відповідач- ОСОБА_2
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в порядкуспрощеного позовногопровадження апеляційну скаргу позивачаОСОБА_1 ,від іменіта вінтересах якогодіє представник адвокатЯмковий ВладиславІванович на рішення Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області від 05 квітня 2023 року, ухваленого суддею Ткаченком А.В. у м.Кривому Розі Дніпропетровської області, повний текст судового рішення складено 14 квітня 2023 року,
ПОСТАНОВИВ
Апеляційну скаргу позивачаОСОБА_1 ,від іменіта вінтересах якогодіє представник адвокатЯмковий ВладиславІванович задовольнити частково.
Рішення Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області від 05 квітня 2023 року про відмову ОСОБА_1 у задоволенні його позовних вимог в повному обсязі скасувати, ухвалити нове судове рішення про часткове задоволення позову.
Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь ОСОБА_1 суму основного грошового зобов`язання за двома договорами позики від 23 та 24 липня 2012 року в розмірі 2397900 грн., проценти за правомірне користування чужими грошовими коштами після спливу строку повернення позики в сумі 54396,20 грн. та 3% річних в сумі 9066 грн., що разом складає 2461362 грн.
Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь ОСОБА_1 , сплачений останнім судовий збір за розгляд справси в судах першої і апеляційної інстанцій в загальному розмірі 12679,20 грн.
В решті позовних вимог відмовити.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, але може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.
Головуючий:
Судді:
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.04.2024 |
Оприлюднено | 03.04.2024 |
Номер документу | 118061559 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Бондар Я. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні