Ухвала
від 21.09.2010 по справі 10/343
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД мі ста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44 тел. 284-18-98


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

21.09.10 Справа № 10/343.

Суддя Котков О.В., розглянув ши позовну заяву та додані до неї матеріали

За позовом Акціонерно го товариства «Українська по жежно-страхова компанія»

до Закритого акціонерн ого товариства «Українська с трахова компанія «Княжа»

про стягнення 6 382,51 грн., -

ВСТАНОВИВ :

Позивач звернувся до суду з позовом про стягнен ня з відповідача в порядку ре гресу - 6 382,51 грн.

Відповідно до частини пер шої статті 27 ГПК України треті особи, які не заявляють самос тійних вимог на предмет спор у можуть бути залучені до уча сті у справі за клопотанням с торін, з ініціативи господар ського суду до прийняття ріш ення господарським судом, як що рішення з господарського спору може вплинути на їх пра ва та обов' язки щодо однієї з сторін.

Враховуючи те, що рішення у даній справі може вплинути н а права та обов' язки ОСОБ А_1, останній підлягає залуч енню до участі у справі в якос ті третьої особи, яка не заявл яє самостійних вимог на пред мет спору.

Керуючись ст. ст. 27, 64, 65 ГПК Укр аїни, господарський суд, -

У Х В А Л И В:

1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну з аяву до розгляду.

2. Залучити до участі у справ і ОСОБА_1, в якості третьої особи, що не заявляє самостій них вимог на предмет спору.

3. Розгляд справи призначи ти на 07.10.10 о 10:30 год.

4.Викликати в судове засід ання уповноважених представ ників сторін, про розгляд спр ави повідомити третю особу. С удове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду м. Києва, за адресою: м. Киї в, вул. Б. Хмельницького 44-Б, зал судових засідань № 5.

5. Зобов' язати позивача надати суду: власне письм ове підтвердження того, що у п ровадженні судів України або іншого органу, який в межах св оєї компетенції вирішує спір , нема справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предме т і з тих же підстав та немає р ішення цих органів з такого с пору; довідку, що підтверджує несплату суми, заявленої до с тягнення за поданим позовом станом на час розгляду справ и; належні докази направленн я відповідачу заяви про випл ату страхового відшкодуванн я вих. № 3692 від 17.06.2010 року.

6. Зобов' язати відповід ача надати суду: відзив на позов, докази на підтверджен ня відповідних заперечень; д окази сплати суми, заявленої до стягнення на користь пози вача; довідку про знаходженн я в єдиному державному реєст рі юридичних осіб та фізични х осіб - підприємців; належн им чином засвідчену копію св ідоцтва про державну реєстра цію.

У випадку неможливості з' явитись в судове засідання с торонам подати відповідне по відомлення про можливість ро згляду справи за відсутності представника.

Ознайомлення з матеріалам и справи здійснюється щовівт орка та щоп' ятниці за наявн ості завчасно поданого через канцелярію суду клопотання, в якому просимо зазначати да ту та час з' явлення предста вника до суду для ознайомлен ня з матеріалами справи.

Суддя О.В. Котков

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення21.09.2010
Оприлюднено03.11.2010
Номер документу11931150
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —10/343

Ухвала від 24.06.2010

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Качур І.А.

Ухвала від 24.03.2010

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Прядко О.В.

Ухвала від 05.04.2011

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Собків Я.М.

Ухвала від 15.11.2011

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Собків Я.М.

Рішення від 10.10.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Котков О.В.

Ухвала від 22.09.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Котков О.В.

Ухвала від 05.09.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Котков О.В.

Ухвала від 17.08.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Котков О.В.

Ухвала від 11.11.2010

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Качур І.А.

Ухвала від 21.09.2010

Господарське

Господарський суд міста Києва

Котков О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні