Єдиний унікальний номер 2-113/11
Провадження № 2-в/317/3/2024
УХВАЛА
про залишення заяви без руху
18 червня 2024 року м. Запоріжжя
Суддя Запорізького районного суду Запорізької області Сакоян Д.І., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», заінтересовані особи ОСОБА_1 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Кампсіс Лігал», ОСОБА_2 про відновлення втрачених судових проваджень,-
ВСТАНОВИВ:
До Запорізького районного суду Запорізької області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», заінтересовані особи ОСОБА_1 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Кампсіс Лігал», ОСОБА_2 про відновлення втрачених судових проваджень.
Дослідивши заяву ТОВ «Вердикт Капітал», суддя приходить до висновку, що вона підлягає залишенню без руху з огляду на наступне.
Статтею 491 ЦПК України встановлено вимоги до форми і змісту заяви про відновлення втраченого провадження.
Згідно з приписами п. 1 ч. 2 ст. 491 ЦПК України у заяві повинно бути зазначено про відновлення якого судового провадження або якої його частини просить заявник.
Семантичний аналіз ст. 491 ЦПК України дозволяє зробити висновок про те, що в одній заяві можливо зазначити про відновлення лише одного судового провадження або його частини.
У поданій заяві представник заявника поєднує вимоги про відновлення втраченого судового провадження в частині рішення Веселівського районного суду Запорізької області від 21.04.2011 (справа № 2-113/11) та відновлення втраченого судового провадження в частині ухвали Веселівського районного суду Запорізької області від 17.10.2012 (справа № 0804/1640/2012).
Суддя зауважує, що таке поєднання вимог є неприпустимим, оскільки зазначені питання не можуть розглядатися в одному провадженні з ухваленням одного судового рішення, адже вони стосуються відновлення різних судових проваджень.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 492 ЦПК України у разі невідповідності заяви про відновлення втраченого судового провадження вимогам, встановленим статтею 491 цього Кодексу, застосовуються правила статті 185 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відтак заявнику слід подати до суду належним чином складену заяву про відновлення втраченого судового провадження та її копії для заінтересованих осіб, в якій визначити яке одне втрачене судове провадження слід відновити в рамках поданої заяви.
Керуючись ст. 185, 491 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», заінтересовані особи ОСОБА_1 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Кампсіс Лігал», ОСОБА_2 про відновлення втраченого судового провадження залишити без руху.
Запропонувати заявнику усунути зазначені в ухвалі недоліки протягом п`яти днів з моменту отримання даної ухвали та роз`яснити, що в іншому випадку заява буде вважатися неподаною і буде повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Д.І. Сакоян
Суд | Запорізький районний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 18.06.2024 |
Оприлюднено | 20.06.2024 |
Номер документу | 119807439 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про відновлення втраченого провадження |
Цивільне
Запорізький районний суд Запорізької області
Сакоян Д. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні