2-во/754/144/24
Справа № 754/4314/19
У Х В А Л А
Іменем України
24 червня 2024 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Галась І.А. розглянувши питання виправлення описки в рішенні Деснянського районного суду міста Києва в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , третя особа: П`ятнадцята Київська державна нотаріальна контора, Житлово-будівельний кооператив «Восток-2» про визнання права власності на частину квартири,
ВСТАНОВИВ:
12 січня 2021року Деснянським районним судом м. Києва винесено судове рішення, яким позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , третя особа: П`ятнадцята Київська державна нотаріальна контора, Житлово-будівельний кооператив «Восток-2» про визнання права власності на частину квартири - задоволено частково.
18 червня 2024 року ОСОБА_1 подала до суду заяву про виправлення описки у вищевказаному рішенні суду в частині зазначення вірного ім`я позивача.
У відповідності до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
У відповідності до п. 19 постанови пленуму Верховного суду України від 18.12.2009 р. за N 14 "Про судове рішення у цивільній справі" вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку про необхідність виправлення описки в резолютивні частині рішення суду.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст 269 , 431, 432 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Заяву про виправлення описки задовольнити.
Виправити описку в рішенні Деснянського районного суду міста Києва №754/4314/19 від 12 січня 2021 року за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , третя особа: П`ятнадцята Київська державна нотаріальна контора, Житлово-будівельний кооператив «Восток-2» про визнання права власності на частину квартири та зазначити вірно в другому абзаці резолютивній частині рішення суду «Визнати за ОСОБА_1 право власності на 19\100 частини квартири АДРЕСА_1 в порядку спадкування за законом».
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Суддя
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 24.06.2024 |
Оприлюднено | 26.06.2024 |
Номер документу | 119950792 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Деснянський районний суд міста Києва
Галась І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні