ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 2-1194/10 Номер провадження 22-ц/814/687/24Головуючий у 1-й інстанції Новік Ю.Д. Доповідач ап. інст. Триголов В. М.
У Х В А Л А
22 липня 2024 року м. Полтава
Полтавський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді: Триголова В.М.
суддів: Дорош А.І., Лобова О.А.
секретар:Кириченко В.В.
вирішуючи питання про виправлення описки в ухвалі Полтавського апеляційного суду від 27 травня 2024 року у справіза апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 , адвоката Марченко Галини Іванівни на заочне рішення Ленінського районного суду міста Полтави від 13 липня 2010 року по справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Банк «Демарк» ( правонаступник Товариство з обмеженою відповідальністю «Паріс») до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 27 травня 2024 року клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю « Паріс» про залучення правонаступника позивача задоволено. Залучено до участі у справі замість Публічного акціонерного товариства «Банк «Демарк» в якості процесуального правонаступника сторони стягувача Товариство з обмеженою відповідальністю « Паріс» (ЄДРПОУ 38962392, місцезнаходження: вул. Велика Васильківська,77А м. Київ, 03150).
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст.269ЦПК Українисуд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що поставляється ухвала.
Вбачається, що при складанні процесуального рішення була допущена описка у мотивувальній та резолютивній частині ухвали суду апеляційної інстанції, а саме, зазначено, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Паріс» є правонаступником Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» (ПАТ «Дельта Банк») у той час як правильно - Публічного акціонерного товариства «Банк «Демарк» (ПАТ «Банк «Демарк»).
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. Не є опискою граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його невірного сприйняття.
Колегія суддів вважає за необхідне виправити описки, допущені в ухвалі Полтавського апеляційного суду від 27 травня 2024 року , зокрема, зазначити вірне найменування сторони , «Публічне акціонерне товариство «Банк «Демарк» (ПАТ «Банк «Демарк») » замість невірного «Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк» (ПАТ «Дельта Банк»)» , у мотивувальній та резолютивній частинах ухвали.
Керуючисьст. 269 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Виправити описку, допущену в ухвалі Полтавського апеляційного суду від 27 травня 2024 року. У мотивувальній та резолютивній частині тексту ухвали замість «Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк» (ПАТ «Дельта Банк»)», вважати правильним «Публічне акціонерне товариство «Банк «Демарк» (ПАТ «Банк «Демарк») ».
Ухвала набирає законної сили з дня її постановлення і може бути оскаржена протягом тридцяти днів безпосередньо до суду касаційної інстанції.
Головуючий суддя: В.М.Триголов
Судді: А.І.Дорош
О.А.Лобов
Суд | Полтавський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 22.07.2024 |
Оприлюднено | 25.07.2024 |
Номер документу | 120562769 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Полтавський апеляційний суд
Триголов В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні