Справа № 524/11671/24
Провадження № 2/524/4575/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 жовтня 2024 року
Суддя Автозаводського районного суду міста Кременчука Мельник Н.П., перевіривши позовну заяву ОСОБА_1 до АТ «Державний ощадний банк України» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу
У С Т А Н О В И Л А:
До Автозаводського районного суду міста Кременчука надійшла зазначена позовна заява про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Подана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст.175,177 ЦПК України.
Згідно з частиною 1статті 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідатистатті 175 ЦПК України, а також вимогамстатті 177 цього Кодексу.
Відповідно до ч 5ст. 177 ЦПК Українивизначено, що позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Позовна заява ОСОБА_1 не відповідає вимогам ст.ст.175,177 ЦПК України, а саме: не надано доказів, що підтверджують отримання наказу про звільнення №202-к від 06.09.2024 року, не підтверджено ніякими доказами перебування в пригніченому стані, внаслідок чого позивач не усвідомлювала свої дії під час написання заяви про звільнення, відсутні відомості того чи зверталася позивач до відповідача щодо отримання нарахувань та виплат сум при звільненні.
Вищенаведені недоліки позовної заяви унеможливлюють відкриття провадження у справі.
У відповідності до ст.185ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Виходячи з наведеного, вважаю, що позовну заяву слід залишити без руху, надавши позивачеві строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення даної ухвали, для усунення недоліків такої.
Керуючись ст..ст.175,185 ЦПК України,
П О С Т А Н О В И Л А:
Позовну заяву ОСОБА_1 до АТ «Державний ощадний банк України» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу - залишити без руху.
Надати позивачеві строк для усунення недоліків зазначених в мотивувальній частині цієї ухвали10 /десять/ днів.
Строк усунення недоліків обчислювати з дня отримання позивачем ухвали.
Роз`яснити позивачеві, що у разі не усунення недоліків до вказаного терміну заява вважатиметься не поданою та буде повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.П.МЕЛЬНИК
Суд | Автозаводський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2024 |
Оприлюднено | 11.10.2024 |
Номер документу | 122202147 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Автозаводський районний суд м.Кременчука
Мельник Н. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні