ЄУН: 336/2137/23
Провадження №: 2-во/336/116/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Запоріжжя 21 жовтня 2024 року
шевченківський районний суд м. Запоріжжя у складі
головуючого судді Зарютіна П.В.
при секретарі Бублій Є.А.,
розглянувши увідкритому судовомузасіданні заяву представника Державної казначейської служби України про виправлення описки в ухвалі суду від 24 вересня 2024 року ,-
В С Т А Н О В И В:
До Шевченківського районного суду м. Запоріжжя звернувся представник Державної казначейської служби України із заявою про виправлення описки в ухвалі суду від 24 вересня 2024 року .
Так, 24 вересня 2024 року судом винесено ухвалу за якою виправлено описку у виконавчому листі Шевченківського районного суду м. Запоріжжя у справі ЄУН 336/2137/23 а позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та Запорізької обласної прокуратури про відшкодування моральної шкоди, однак судом допущено описку в даті видачі виконавчого документа : «15.02.2024», замість правильного «23.07.2024».
Враховуючи положення ст. 129-1 Конституції України - суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов`язковим до виконання.
В судове засідання учасники справи не з`явилися. Неявка сторін, не перешкоджає розгляду справи.
У порядку ч.2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідно дост. 431 ЦПК України, виконання судового рішення здійснюється на підставі виконавчого листа, виданого судом, який розглядав справу як суд першої інстанції. Виконавчий лист, судовий наказ, а у випадках, встановлених цим Кодексом, - ухвала суду є виконавчими документами. Виконавчий лист, судовий наказ, ухвала мають відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.
Відповідно дост. 432 ЦПК України, суд який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню. Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви.
Вивчивши подану заяву та додані до неї документи суд вважає, що необхідно виправити описку у виконавчому листі.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269, 431-432, ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заявузадовольнити.
Виправити описку в ухвалі Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 24 вересня 2024 року по справі ЄУН: 336/2137/23, виклавши резолютивну частину ухвали наступним чином:
« Заявузадовольнити.
Виправити описку у виконавчому листі Шевченківського районного суду м. Запоріжжя у справі ЄУН 336/2137/23, що виданий 23.07.2024 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та Запорізької обласної прокуратури про відшкодування моральної шкоди, зазначивши правильно:
- у графі, де зазначаються відомості про найменування боржника «Державний бюджет України» без зазначення ЄДРПОУ та місцезнаходження , замість помилково вказаного « Державна казначейська служба України»;
- в графі «повна назва суду», орган що видав виконавчий лист «шевченківський районний суд м. Запоріжжя», замість помилково вказаного « Запорізький апеляційний суд»;
- зазначити правильно дату прийняття рішення, згідно з яким видано виконавчий документ - «15.02.2024», замість помилково вказаного « 21.05.2024».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Запорізького апеляційного суду через Шевченківський районний суд м. Запоріжжя. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: Зарютін П.В. »
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Запорізького апеляційного суду через Шевченківський районний суд м. Запоріжжя. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: Зарютін П.В.
Суд | Шевченківський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 21.10.2024 |
Оприлюднено | 22.10.2024 |
Номер документу | 122419691 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Зарютін П. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні