РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(проголошено в порядку ч. 1 ст. 268 ЦПК України)
21 листопада 2024 року
м. Рівне
Справа № 2-1016/2007
Провадження № 22-ц/4815/898/24
Рівненський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючий суддя: Гордійчук С.О.
судді: Боймиструк С.В., Шимківа С.С.
секретар судового засідання: Хлуд І.П.,
учасники справи:
позивач: ОСОБА_1
відповідач: комунальне підприємство «Дитячий санаторно оздоровчий комплекс «Електронік - Рівне»
розглянувши у спрощеному позовному провадженні з викликом учасників апеляційну скаргу керівника Рівненської окружної прокуратури на рішенняРівненського районного суду Рівненської областівід04 липня 2007 року, ухвалене в складі судді Остапчук Л.В., справа № 2-1016/2007
Керуючись ст.ст. 368, 374, 376, 381-384 ЦПК України, апеляційний суд
п о с т а н о в и в :
Апеляційну скаргу керівника Рівненської окружної прокуратури задовольнити.
РішенняРівненського районногосуду Рівненськоїобластівід04липня 2007року скасувати.
У задоволенні позову ОСОБА_1 до КП «Дитячий санаторнооздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» про визнання права власності на нерухоме майно відмовити.
Стягнути ОСОБА_1 у дохіддержависудовий збір у розмірі 1816,80 грн (рахунок для зарахування надходжень по кодукласифікації доходів бюджету22030101 "Судовий збір" (Державна судова адміністрація України, 050): Рахунок отримувача: UA618999980313111206080017527, Отримувач: ГУК у Рівен.обл/ Рівнен.міс.тг/ 22030101, Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38012494, Банк отримувача: Казначейство України (ел.адм.подат), МФО: 899998), понесених у зв`язку із розглядом справи судом апеляційної інстанції.
Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Головуючий : Судді :
Суд | Рівненський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.11.2024 |
Оприлюднено | 25.11.2024 |
Номер документу | 123224507 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Шипович Владислав Володимирович
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Шипович Владислав Володимирович
Цивільне
Рівненський апеляційний суд
Гордійчук С. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні