Ухвала
від 16.12.2024 по справі 285/7898/23
ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа №285/7898/23 Головуючий у 1-й інст. Сусловець М. Г.

Категорія 82 Доповідач Борисюк Р. М.

У Х В А Л А

16 грудня 2024 року

Житомирський апеляційний суд у складі:

головуючого судді Борисюка Р.М.,

суддів Павицької Т.М., Трояновської Г.С.,

розглянувши клопотання ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі № 285/7898/23 за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства "Житомиргаз" про захист прав споживача,

за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області від 09 травня 2024 року,

встановив:

У провадженні Житомирського апеляційного суду перебуває дана цивільна справа.

Розгляд вказаної справи призначено на 12 годину 00 хвилин 17 грудня 2024 року.

Про дату, час та місце розгляду справи повідомлено учасників справи.

13 грудня 2024 року від ОСОБА_1 надійшла телефонограма про розгляд вказаної справи у режимі відеоконференції з Новоград-Волинським міськрайонним судом Житомирської області.

У частині третій статті 3 ЦПК України передбачено, що провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Згідно пункту 3 частини 1 статті 43 ЦПК України учасники справи мають право подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.

Частинами 1-2 статті 182 ЦПК України передбачено, що при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.

Статтею 183 ЦПК України передбачені загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення, зокрема: будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету; найменування суду, до якого вона подається; номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; підстави заяви (клопотання, заперечення); перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення); інші відомості, що вимагаються цим Кодексом (пункти 1-7 частини 1 статті 183 ЦПК України).

Відповідно до частини 2 статті 183 ЦПК України письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.

Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду частина 4 даної статті).

Крім того, відповідно до вимог частин 1-2 статті 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Телефонограма ОСОБА_1 зазначеним вище вимогам не відповідає та підлягає поверненню останній без розгляду.

Також, апеляційний суд роз`яснює, що участь сторін у судовому засіданні в суді апеляційної інстанції не є обов`язковою, тому позивач, не позбавлений можливості надати свої пояснення у письмовому вигляді, направивши їх до суду засобами поштового або електронного зв`язку. Явка учасників справи у суді апеляційної інстанції є необов`язковою.

Керуючись ст. ст. 182, 183, 212, 260, 261, 365, 366, 374 ЦПК України, суд,

у х в а л и в:

Телефонограму ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі №285/7898/23 - повернути заявнику без розгляду.

Ухвала оскарженню у касаційному порядку не підлягає.

Головуючий Судді

СудЖитомирський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення16.12.2024
Оприлюднено18.12.2024
Номер документу123784777
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»

Судовий реєстр по справі —285/7898/23

Ухвала від 17.12.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 17.12.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Постанова від 17.12.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 17.12.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 16.12.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 26.11.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Коломієць О. С.

Ухвала від 25.11.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 25.11.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 30.09.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Борисюк Р. М.

Ухвала від 24.09.2024

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Шевчук А. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні