Ухвала
від 19.12.2024 по справі 303/7876/24
МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 303/7876/24

2/303/1603/24

УХВАЛА

19 грудня 2024 року м. Мукачево

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області у складі судді Полянчука Б.І., при секретарі Варваринець Н.Я., розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей Івановецької сільської ради, Виконавчий комітет Івановецької сільської ради про визначення місця проживання дітей,

УСТАНОВИВ:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

УХВАЛИВ:

Клопотання ОСОБА_1 про проведення психологічної експертизи дитячо-батьківських відносин по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей Івановецької сільської ради, Виконавчий комітет Івановецької сільської ради про визначення місця проживання дітей -задовольнити.

Призначити по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,треті особи:Служба усправах дітейІвановецької сільськоїради,Виконавчий комітетІвановецької сільськоїради провизначення місцяпроживання дітей психологічну експертизу дитячо-батьківських відносин на вирішення якої поставити наступні питання:

1. Яке ставлення дітей до матері та батька? До кого з батьків більш прихильні діти? Як проявляється прихильність до кожного з батьків?;

2. Які відкриті та приховані побажання ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , щодо місця проживання з кожним з батьків?

3. Які відкриті та приховані побажання ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 щодо місця проживання з кожним із батьків?

4. Який психоемоційний стан малолітньої дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 на даний час? З чим саме пов`язані його актуальні емоційні переживання?

5. Який психоемоційний стан малолітньої дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на даний час? З чим саме пов`язані її актуальні емоційні переживання?

6. Яким чином особливості виховної поведінки кожного з батьків впливають на емоційний стан, психологічний розвиток та відчуття благополуччя ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ?

7.Яким чином особливості виховної поведінки кожного з батьків впливають на емоційний стан, психологічний розвиток та відчуття благополуччя ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ?

8. Які індивідуально-психологічні особливості має дитина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ? Чи схильна дитина до психологічного впливу з боку дорослих?

9. Які індивідуально-психологічні особливості має дитина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ? Чи схильна дитина до психологічного впливу з боку дорослих?

10. Які індивідуально-психологічні особливості має батько дітей ОСОБА_1 ?

11. Які індивідуально-психологічні особливості має мати дітей ОСОБА_2 ?

12. Чи має місце психологічний вплив на дитину ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з боку батька ОСОБА_1 та/або будь-яких інших осіб щодо формування думки дитини про матір? Який ступінь такого психологічного впливу?

13. Чи має місце психологічний вплив на дитину ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з боку батька ОСОБА_1 та/або будь-яких інших осіб щодо формування думки дитини про матір? Який ступінь такого психологічного впливу?

14. Чи має місце психологічний вплив на дитину ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з боку матері ОСОБА_2 та/або будь-яких інших осіб щодо формування думки дитини про батька? Який ступінь такого психологічного впливу?

15. Чи має місце психологічний вплив на дитину ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з боку матері ОСОБА_2 та/або будь-яких інших осіб щодо формування думки дитини про матір? Який ступінь такого психологічного впливу?

16. Чи є ознаки формування у дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 негативної думки про матір, викривленого сприйняття взаємовідносин з матір`ю?

17. Чи є ознаки формування у дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 негативної думки про матір, викривленого сприйняття взаємовідносин з матір`ю?

18. Чи є позитивним психологічне сприйняття ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 сім`ї, в якій він проживає на даний час?

19. Чи є позитивним психологічне сприйняття ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 сім`ї, в якій вона проживає на даний час?

20. Чи має залежність оцінка сімейної ситуації ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 від впливу з боку батьків та інших дорослих? Якщо так, то кого саме?

21. Чи має залежність оцінка сімейної ситуації ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 від впливу з боку батьків та інших дорослих? Якщо так, то кого саме?

22. Чи спроможна малолітня дитина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з урахуванням вікових особливостей, емоційного стану, індивідуально-психологічних властивостей, рівня розумового розвитку та умов мікросоціального середовища надавати незалежну власну оцінку відношенню матері до неї, виявляти прихильність до матері?

23. Чи спроможна малолітня дитина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з урахуванням її вікових особливостей, емоційного стану, індивідуально-психологічних властивостей, рівня розумового розвитку та умов мікросоціального середовища надавати незалежну власну оцінку відношенню матері до неї, виявляти прихильність до матері?

24. Яким чином сімейна ситуація, індивідуально-психологічні особливості обох батьків, особливості їх виховної поведінки впливають на емоційний стан, психічний розвиток та відчуття благополуччя ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ?

25. Яким чином сімейна ситуація, індивідуально-психологічні особливості обох батьків, особливості їх виховної поведінки впливають на емоційний стан, психічний розвиток та відчуття благополуччя ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ?

26. Яким чином можуть вплинути умови виховання кожного з батьків на психологічний стан та розвиток ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ?

27. Яким чином можуть вплинути умови виховання кожного з батьків на психологічний стан та розвиток ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ?

28. Чи завдані ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 страждання з боку матері ОСОБА_2 ? Якщо так, то якими діями матері завдані такі страждання?

29. Чи завдані ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 страждання з боку матері ОСОБА_2 ? Якщо так, то якими діями матері завдані такі страждання?

30. Чи спілкування ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з матір`ю негативно впливає на емоційний стан дитини?

31. Чи спілкування ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з матір`ю негативно впливає на емоційний стан дитини?

32. Чи спроможна малолітня дитина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з урахуванням його вікових особливостей, емоційного стану, індивідуально-психологічних властивостей, рівня розумового розвитку давати показання в суді щодо питання про визначення місця її проживання?

33. Чи спроможна малолітня дитина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з урахуванням її вікових особливостей, емоційного стану, індивідуально-психологічних властивостей, рівня розумового розвитку давати показання в суді щодо питання про визначення місця її проживання?

34. Чи є ситуація, що досліджується за справою психотравмуючою для ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ?

35.Чи є ситуація, що досліджується за справою психотравмуючою для ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ?

Проведення почеркознавчої експертизи доручити експертам Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 77 Д), попередивши експертів про кримінальну відповідальність по ст. 384, 385 КК України.

Провадження по справі на час проведення експертизи зупинити.

Витрати на проведення експертизи покласти на позивача ОСОБА_1 .

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено ЦПК України.

Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Суддя

СудМукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення19.12.2024
Оприлюднено23.12.2024
Номер документу123885186
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —303/7876/24

Ухвала від 30.12.2024

Цивільне

Закарпатський апеляційний суд

Мацунич М. В.

Ухвала від 24.12.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Полянчук Б. І.

Ухвала від 19.12.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Полянчук Б. І.

Ухвала від 19.12.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Полянчук Б. І.

Ухвала від 19.12.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Полянчук Б. І.

Ухвала від 16.12.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Мирошниченко Ю. М.

Ухвала від 11.12.2024

Цивільне

Закарпатський апеляційний суд

Мацунич М. В.

Ухвала від 09.12.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Полянчук Б. І.

Ухвала від 28.11.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Полянчук Б. І.

Ухвала від 10.10.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Полянчук Б. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні