Справа №1- 118\10
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 жовтня 2010 року Козельщинський районний суд Полтавської області
в складі: головуючого судді - Оксенюк М.М.
при секретарі - Пазій Г.В.,
з участю: прокурора - Шевченко А.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Козельщина кримінальну справу по обвинуваченню: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець та житель АДРЕСА_1, українець, громадянин України, освіта повна середня, не одружений, не працює, раніше не судимий,
у вчиненні злочину, передбаченого ст. 122 ч. 1 КК України, -
встановив :
Підсудний ОСОБА_1 18.06.2010 року близько 16 години перебуваючи на вулиці АДРЕСА_1, під час раптово виниклої сварки стосовно велосипеду, умисно наніс потерпілому ОСОБА_2 один удар лівою рукою та правою рукою зжатою в кулак по обличчю. В результаті умисних ударів потерпілому заподіяні тілесні ушкодження у вигляді: перелому нижньої щелепи справа в області 4-5 зубів, зі зміщенням кісткових відламків, припухлості мяких тканин та крововиливів на обличчі, які відповідно до висновку експерта № 884 від 20.07.2010 року відносяться до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоровя.
Допитаний в судовому засіданні підсудний вину визнав повністю та суду дав показання відповідно до описової частини.
Крім визнання вини підсудним його вина в повному обсязі підтверджується наступними доказами:
заявою потерпілого проте, що йому підсудній наніс тілесні ушкодження (а.с.3);
висновком експерта № 884 від 20.07.2010 року з якого вбачається, що у потерпілого виявленні тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоровя у вигляді: перелому нижньої щелепи справа в області 4-5 зубів, зі зміщенням кісткових відламків, припухлості мяких тканин та крововиливів на обличчі (а.с. 19-20);
протоколом відтворення обстановки та обставин події та фототаблицею до нього з якого вбачається, що підсудний розповів та показав як наносив удари правою та лівою рукою потерпілому по обличчю (а.с. 37-38);
висновком експерта № 1051 з якого вбачається, що покази дані підсудним в результаті відтворення обстановки та обставин події можуть відповідати обєктивним судово-медичним даним, які отриманні при судово-медичній експертизи потерпілого ОСОБА_3 (а.с. 42);
згідно медичного висновку підсудний здоровий, працездатний, примусового лікування від алкоголізму та наркоманії не потребує (а.с. 46);
згідно довідки характеристики вбачається, що підсудний за місцем проживанням характеризується посередньо (а.с. 53).
за довідкою ВІТ УМВС України в Полтавській області підсудний раніше не судимий (а.с.54-56);
Дослідивши, проаналізувавши і оцінивши в судовому засіданні всі докази, суд кваліфікує дії підсудного ОСОБА_1 за ст. 122 ч. 1 КК України, оскільки він скоїв умисні дії, які виразилися в умисному заподіянні тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, тобто умисні ушкодження, які не є небезпечними для життя, але такі, що спричинили тривалий розлад здоровя потерпілого.
Вирішуючи питання про покарання підсудного, суд враховує обставини справи, тяжкість вчиненого злочину, особу підсудного і обставини, що помякшують і обтяжують покарання.
Судом не встановлено обставин, які помякшують чи обтяжують покарання підсудного.
При призначенні покарання підсудному ОСОБА_1 суд вважає за недоцільно застосовувати покарання у виді виправних робіт, оскільки підсудний не працює.
З врахуванням положень ч.2 ст. 50, ст. 65 КК України, які передбачають, що покарання має на меті не тільки кару, а й виправлення осіб, які вчинили злочин, а також запобігання вчинення нових злочинів, суд вважає, що виправлення та перевиховання підсудного ОСОБА_1 можливе без ізоляції від суспільства із застосуванням ст. 75 КК України.
Цивільний позов по справі не заявлений.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд, -
засудив:
Визнати винним ОСОБА_1 за ст. 122 ч. 1 КК України і призначити йому за даною статтею покарання у виді обмеження волі на строк 2 (два) роки.
В порядку ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки.
Згідно ст. 76 КК України покласти на засудженого ОСОБА_1 обовязки повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, періодично зявлятися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
До набрання вироком законної сили міру запобіжного заходу відносно засудженого ОСОБА_1 залишити без змін - підписку про невиїзд.
Вирок може бути оскаржений з моменту проголошення в строк 15 діб в Апеляційний суд Полтавської області через Козельщинський районний суд.
Вирок надрукований суддею в нарадчій кімнаті і є оригіналом.
Суддя
Козельщинського районного суду: М.М.Оксенюк
Суд | Козельщинський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 05.10.2010 |
Оприлюднено | 21.12.2022 |
Номер документу | 12425242 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
Сульженко Леонід Петрович
Кримінальне
Горохівський районний суд Волинської області
Черняк Владислав Валерійович
Кримінальне
Чернігівський районний суд Запорізької області
Сінєльнік Руслан Васильович
Кримінальне
Ізяславський районний суд Хмельницької області
Янішевська Оксана Станіславівна
Кримінальне
Горохівський районний суд Волинської області
Черняк Владислав Валерійович
Кримінальне
Козельщинський районний суд Полтавської області
Оксенюк Михайло Миколайович
Кримінальне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
Сульженко Леонід Петрович
Кримінальне
Козельщинський районний суд Полтавської області
Оксенюк Михайло Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні