Ухвала
від 22.01.2025 по справі 909/503/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 909/503/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

22.01.2025 м. Івано-Франківськ

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Максимів Т. В., розглянувши скаргу представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Планетабуд" (вх.№455/25 від 20.01.2025) на бездіяльність державного виконавця Івано-Франківського ВДВС в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції по справі

за позовом: Заступника керівника Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону в інтересах держави в особі Військової частини НОМЕР_1 до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Планетабуд"

про стягнення штрафних санкцій за договором підряду в сумі 847 060 грн 63 коп.

встановив: 29.07.2024 Господарський суд Івано-Франківської області ухвалив рішення у справі №909/503/24, яким позовні вимоги заступника керівника Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону в інтересах держави в особі Військової частини НОМЕР_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Планетабуд" про стягнення штрафних санкцій за порушення умов Договору підряду від 19.07.2023 №14/93 в сумі 847060 грн 63 коп. - задовольнив. Постановив стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Планетабуд" на користь Військової частини НОМЕР_1 847 060 грн 63 коп. штрафних санкцій; стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Планетабуд" на користь Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону 10164 грн 72 коп. судового збору.

06.09.2024 на примусове виконання цього рішення суд видав накази.

08.01.2025 суд постановив розстрочити виконання рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 29.07.2024 у справі №909/503/24 на 6 (шість) місяців рівними частинами до 08.07.2025.

20.01.2025 на адресу Господарського суду Івано-Франківської області надійшла скарга представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Планетабуд" (вх.№455/25 від 20.01.2025) на бездіяльність державного виконавця Івано-Франківського ВДВС в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Відповідно до ст. 339-1 ГПК України, сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права.

Згідно ст.342 Господарського процесуального кодексу України, скарга розглядається у двадцятиденний строк з дня прийняття її до розгляду у судовому засіданні за участю стягувача, боржника і державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби чи приватного виконавця, рішення, дія чи бездіяльність яких оскаржуються.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку про призначення скарги до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись статтями 234, 235, 339-1, 342 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Скаргу представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Планетабуд" (вх.№455/25 від 20.01.2025) на бездіяльність державного виконавця Івано-Франківського ВДВС в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції призначити до розгляду в судовому засіданні на 10.02.2025 о 12:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Грушевського, 32, м. Івано-Франківськ, 76018, зал судових засідань № 7.

2. Івано-Франківському ВДВС в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції надати письмові пояснення щодо скарги; копію пояснень надіслати стягувачу та боржнику; докази надсилання надати суду.

3. Участь представників сторін у судовому засіданні на власний розсуд.

4. Повідомити учасників справи про те, що вони можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

5. Довести до відома учасників справи про можливість отримувати інформацію по справі на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за вебадресою http://court.gov.ua/fair/sud5010/ та на вебсторінці Єдиного державного реєстру судових рішень за вебадресою http://reyestr.court.gov.ua/

6. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.

Дата підписання: 22.01.2025

Суддя Т. В. Максимів

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення22.01.2025
Оприлюднено23.01.2025
Номер документу124589625
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі підряду, з них будівельного підряду

Судовий реєстр по справі —909/503/24

Ухвала від 22.01.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

Ухвала від 08.01.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

Ухвала від 16.12.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Міщенко І.С.

Ухвала від 03.12.2024

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Міщенко І.С.

Ухвала від 04.11.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Матущак Олег Іванович

Ухвала від 21.10.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бонк Тетяна Богданівна

Ухвала від 01.10.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бонк Тетяна Богданівна

Рішення від 29.07.2024

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

Ухвала від 15.07.2024

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

Ухвала від 31.05.2024

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Максимів Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні