ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
"26" листопада 2010 р.
Справа № 6/1-ПН-07
Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Л.В.Поліщук,
суддів: Л.І. Бандури, В.Б. Туренко,
на підставі ухвали Запорізького апеляційного господарського суду від 16.11.2010 р. про направлення за підсудністю до Одеського апеляційного господарського суду для здійснення апеляційного провадження
за заявою Приватного підприємця ОСОБА_1 про перегляд постанови Запорізького апеляційного господарського суду від 23.06.2009 р. за нововиявленими обставинами
у справі № 6/1-ПН-07
за позовом Приватного підприємця ОСОБА_1
до відповідачів:
1) Комунального підприємства „Каховське державне бюро технічної інвентаризації”;
2) Відкритого акціонерного товариства „Великолепетиський маслозавод”
про визнання права власності на нерухоме майно,
встановив:
Рішенням господарського суду Херсонської області від 15.01.2007 р. позов задоволено частково: визнано за позивачем право власності на комплекс будівель та споруд, що знаходиться за адресою: Херсонська область, Великолепетиський районо, смт. Велика Лепетиха, вул. Дімітрова, 50; в іншій частині позову провадження припинено на підставі пункту 1 статті 80 Господарського процесуального кодексу України.
Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від 23.03.2007 р. вказане рішення скасовано в частині припинення провадження у справі.
Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від 23.06.2009 р. заяву ВАТ „Великолепетиський маслозавод” про перегляд постанови Запорізького апеляційного господарського суду від 23.03.2007 р. за нововиявленими обставинами задоволено частково: вищезазначені рішення і постанову скасовано, в позові відмовлено.
04.09.2009 р. Запорізького апеляційного господарського суду звернулася ПП ОСОБА_1 із заявою про перегляд постанови Запорізького апеляційного господарського суду від 23.06.2009 р. за нововиявленими обставинами, яка ухвалою від 07.09.2009 р. прийнята до провадження.
Ухвалою Запорізького апеляційного господарського суду від 09.03.2010р. провадження у справі зупинено на підставі частини 1 статті 79 Господарського процесуального кодексу України до вирішення пов’язаної з нею справи № 7/1-пд-09.
На підставі Указу Президента України від 12.08.2010 р. №811/2010 "Питання мережі господарських судів України" та додатку №1 до нього ліквідовано Запорізький апеляційний господарський суд, у зв’язку з чим останній ухвалою від 16.11.2010 р. передав дану справу за підсудністю до Одеського апеляційного господарського суду, яка надійшла на адресу суду 24.11.2010 р. (а.с. 146, т.2).
Керуючись ст.ст. 86, 92 Господарського процесуального кодексу України,
ухвалив:
1. Прийняти справу № 6/1-ПН-07 до свого провадження.
2. Зобов’язати сторони повідомити Одеський апеляційний господарський суд про результати розгляду справи № 7/1-пд-09.
Головуючий суддя Л.В. Поліщук
Суддя Л.І. Бандура
Суддя В.Б. Туренко
Суд | Одеський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 26.11.2010 |
Оприлюднено | 01.12.2010 |
Номер документу | 12527231 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Одеський апеляційний господарський суд
Поліщук Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні