ГОСПОДАР СЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ПРО ВИЗНА ННЯ БОРЖНИКА БАНКРУТОМ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02.12.10 р. Справа № 5/148б
За заявою кредитора (заяв ника) Товариства з обмеженою відповідальністю „Пром-єко- сервіс”, м. Донецьк
до боржника Товариства з об меженою відповідальністю „Т КФ ЕНЕРГОРЕСУРС”, м . Донецьк
арбітражний керуючий Карп енко А.А.
про банкрутство
Суддя господарського суд у Донецької області Чор ненька І.К.
Представники:
від кредитора (заявника) Шаб анова Н.Т., за довіреністю
від боржника не з' явились
арбітражний керуючий Кар пенко А.А. (розпорядник майна)
Господарським судом Доне цької області ухвалою від 13.09.20 10р. за заявою Товариства з обм еженою відповідальністю „Пр ом-єко-сервіс”, м. Донецьк пору шена справа про банкрутство Товариства з обмеженою відпо відальністю „ТКФ ЕНЕРГОРЕСУ РС”, м. Донецьк, н а підставі ст.ст. 1, 6, 7, 8, 11, 12 Закону України “Про відновлення пл атоспроможності боржника аб о визнання його банкрутом”.
Ухвалою суду за результата ми підготовчого засідання ві д 20.09.2010р. введено процедуру розп орядження майном Товариства з обмеженою відповідальніст ю „ТКФ ЕНЕРГОРЕСУРС”, м. Донец ьк, розпорядником майна приз начено Карпенка А.А., та призна чено дату попереднього засід ання суду на 10.11.2010р.
Ухвалою господарського су ду від 10.11.2010р. за результатами п опереднього засідання затве рджено реєстр вимог кредитор ів.
17.11.2010р. до господарського суд у Донецької області надійшло клопотання голови комітету кредиторів про скорочення пр оцедури розпорядження майно м, відкриття ліквідаційної п роцедури та призначення лікв ідатором арбітражного керую чого Карпенка А.А., з доданим до нього протоколом засідання комітету кредитор ів від 17.11.2010р., на якому розгляну то вищевказане питання, та ан алізом фінансово - господар ського стану боржника.
Ухвалою господарського су ду від 22.11.2010р. розгляд клопотанн я голови комітету кредиторів призначено на 02.12.2010р.
Розглянувши у судовому зас іданні 02.12.2010р. клопотання голов и комітету кредиторів про ск орочення процедури розпоряд ження майном, відкриття лікв ідаційної процедури та призн ачення ліквідатора, заслухав ши пояснення представника кр едитора та розпорядника майн а, суд встановив:
В силу п. 8 ст. 16 Закону України „Про відновлення платоспром ожності боржника або визнанн я його банкрутом” до компіте нції комітету кредиторів нал ежить прийняття рішення про:
- внесення пропозицій госпо дарському суду щодо скорочен ня строку процедури розпоряд ження майном боржника;
- визнання боржника банкрут ом і відкриття ліквідаційної процедури, та про призначенн я арбітражного керуючого (лі квідатора).
Комітетом кредиторів на за сіданні 17.11.2010р. (протокол засіда ння комітету кредиторів від 17.11.2010р.) одноголосно прийнято рі шення клопотати перед господ арським судом про скорочення процедури розпорядження май ном, визнання боржника банкр утом, відкриття ліквідаційно ї процедури та призначення л іквідатором по справі арбітр ажного керуючого Карпенка А. А.
Розпоряднику майна та госп одарському суду заяви про уч асть у санації боржника та пр опозицій щодо санації боржни ка у відповідності із припис ами ст. 14 Закону України „Про в ідновлення платоспроможнос ті боржника або визнання йог о банкрутом” - не надходили .
Арбітражним керуючим Карп енко А.А. суду надано заяву на призначення ліквідатором по справі № 5/148б про банкрутство Т овариства з обмеженою відпов ідальністю „ТКФ ЕНЕРГОРЕСУР С”, м. Донецьк, відповідно до в имог ст. 3-1 Закону України „Про відновлення платоспроможно сті боржника або визнання йо го банкрутом”.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що клопо тання голови комітету кредит орів про скорочення процедур и розпорядження майном, відк риття ліквідаційної процеду ри та призначення ліквідатор ом арбітражного керуючого Ка рпенка А.А. - обґрунтоване та підлягає задоволенню.
Згідно п. 86 Постанови Пленум у Верховного Суду України ві д 18.12.2009р. № 15 „Про судову практику в справах про банкрутство”: „ У постанові про визнання бор жника банкрутом господарськ ий суд зазначає про відкритт я ліквідаційної процедури бе з зазначення строку.”
Керуючись ст. 3-1, ч. 8 ст. 16, ст. 22-34 З акону України „Про відновлен ня платоспроможності боржни ка або визнання його банкрут ом”, приймаючи до уваги п. 86 Пос танови Пленуму Верховного Су ду України від 18.12.2009р. № 15 „Про су дову практику в справах про б анкрутство”, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
1.Визнати банкрутом боржник а - Товариство з обмеженою від повідальністю „ТКФ ЕНЕРГОРЕ СУРС”, м. Донецьк, розташоване за адресою: 83048, м. Донецьк, Київс ький район, вул. Артема, буд. 114; к од ЄДР 36306051.
2.Відкрити ліквідаційну про цедуру.
3.Ліквідатором призначити а рбітражного керуючого Карпе нка Андрія Анатолійовича, лі цензія: серія АВ № НОМЕР_1 (а дреса: АДРЕСА_1; ідентифік аційний код НОМЕР_2).
4.Ліквідатору у 5 денний терм ін опублікувати оголошення п ро визнання божника банкруто м та відкриття ліквідаційної процедури в офіційних друко ваних органах.
5.До закінчення строку лікві даційної процедури, ліквідат ору надати суду звіт та лікві даційний баланс з доданими д окументами, передбаченими ст . 32 Закону України „Про віднов лення платоспроможності бор жника або визнання його банк рутом”.
Суддя
Вик тел.
Надруковано примірників - : господарському суду Донец ької області - , сторонам - .
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 02.12.2010 |
Оприлюднено | 06.12.2010 |
Номер документу | 12609401 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні