9/295пн
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
09 січня 2008 р. № 9/295пн
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого –судді Дерепи В.І. –(доповідача у справі)
суддів :Грека Б.М.,Михайлюка М.В.
розглянувши матеріали касаційної скаргиТовариства з обмеженою відповідальністю “Житлово-експлуатаційне управління”
на постановуЛуганського апеляційного господарського суду від 01.11.07
у справі№ 9/295пн
господарського суду Луганської області
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю “Житлово-експлуатаційне управління”
до Виконавчого комітету Луганської міської ради,Акціонерного товариства закритого типу “Луганськміськбуд”
провизнання права власності
В С Т А Н О В И В:
Касаційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю “Житлово-експлуатаційне управління” не відповідає вимогам ст.111 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.
Згідно ч.1 ст. 46 ГПК України державне мито сплачується в доход державного бюджету в порядку і розмірі, встановлених законодавством України. Порядок і розмір сплати державного мита в Україні встановлено Декретом Кабінету Міністрів України “Про державне мито”.
У відповідності до п.2 ст.3 зазначеного Декрету державне мито із апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови, а також заяв про перегляд їх за нововиявленими обставинами сплачується у розмірі 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а із спорів майнового характеру –50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми. Із позовних заяв майнового характеру державне мито справляється у розмірі 1 відсоток ціни позову, але не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і не більше 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Предметом спору є визнання права власності на нерухоме майно. Тому державне мито має складати 0,5% від його вартості, але не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і не більше 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Як вбачається з квитанції № 00227 від 29.11.07, скаржником сплачено 42,50 грн. державного мита, як за подання касаційної скарги на судовий акт при немайновому спорі. Доказів сплати державного мита у розмірі, передбаченому для майнового спору скаржником не надано. Вказані недоліки, згідно пункту 4 ч.1 ст.1113 Господарського процесуального кодексу України є підставою для повернення касаційної скарги без розгляду.
Керуючись ст.ст.86, 111, п.4 ч.1 ст.1113 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України -
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Житлово-експлуатаційне управління” на постанову Луганського апеляційного господарського суду від 01.11.07 у справі № 9/295пн повернути скаржнику без розгляду.
Головуючий - суддя В. Дерепа
Судді Б. Грек
М. Михайлюк
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 09.01.2008 |
Оприлюднено | 17.01.2008 |
Номер документу | 1273241 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Дерепа В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні