Герб України

Ухвала від 11.07.2025 по справі 911/714/15

Північний апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"11" липня 2025 р. Справа№ 911/714/15

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Коротун О.М.

суддів: Суліма В.В.

Майданевича А.Г.

за заявою Державного концерну "Національне виробничо-аграрне об`єднання "Масандра" про ухвалення додаткового рішення

за результатом розгляду апеляційної скарги Державного концерну "Національне виробничо-аграрне об`єднання "Масандра"

на ухвалу Господарського суду Київської області від 29.10.2024 (повний текст - 14.11.2024)

у справі № 911/714/15 (суддя Ярема В.А.)

за позовом Публічного акціонерного товариства "Златобанк" (первісний кредитор), Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова Компанія Ю-Бейс" (стягувач)

до Державного концерну "Національне виробничо-аграрне об`єднання "Масандра"

про стягнення 244 807,81 доларів США та 352 776,59 гривень.

В С Т А Н О В И В :

30.06.2025 Північний апеляційний господарський ухвалив постанову, якою апеляційну скаргу Апеляційну скаргу Державного концерну "Національне виробничо-аграрне об`єднання "Масандра" на ухвалу Господарського суду Київської області від 29.10.2024 у справі № 911/714/15 - задоволено. Ухвалу Господарського суду Київської області від 29.10.2024 у справі № 911/714/15 в частині поновлення строку для пред`явлення наказу господарського суду Київської області від 27.04.2015 у справі №911/714/15 до виконання та видачі дублікату наказу Господарського суду Київської області від 27.04.2015 у справі №911/714/15 - скасовано, відмовивши в задоволенні заяви в цій частині.

11.07.2025 (через Електронний суд) від Державного концерну "Національне виробничо-аграрне об`єднання "Масандра" надійшла заява про ухвалення додаткового рішення, в якій представник сторони просить суд ухвалити додаткове судове рішення (постанову) про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія Ю-Бейс» на користь Філії Державного концерну "Національне виробничо-аграрне об`єднання "Масандра" 2 422 грн 40 коп. судового збору за подачу апеляційної скарги у справі № 911/714/15.

Відповідно до ч. 2, 3 ст. 244 ГПК України заяву про ухвалення додаткового рішення може бути подано до закінчення строку на виконання рішення. Суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.

Розгляд справи здійснювався в загальному порядку із викликом сторін. Відповідно, розгляд заяви буде здійснюватися у такому ж порядку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 221, 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,

ПОСТАНОВИВ:

1. Призначити до розгляду питання розподілу судових витрат (судового збору), понесених у зв`язку з розглядом справи у суді апеляційної інстанції.

Судове засідання відбудеться 05.08.2025 о 16 год. 10 хв. в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка,1 літера А, в залі судових засідань № 7.

2. Всі документи (заяви, клопотання, скарги, відзиви тощо) подаються через систему "Електронний суд" із застосуванням кваліфікованого електронного підпису після реєстрації своїх офіційних електронних адрес в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі. Для осіб, які зареєстровані в системі "Електронний суд", повідомлення, повістки, судові рішення та інші процесуальні документи надсилаються в електронному вигляді автоматично.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя О.М. Коротун

Судді В.В. Сулім

А.Г. Майданевич

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення11.07.2025
Оприлюднено14.07.2025
Номер документу128780977
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі банківської діяльності, з них кредитування, з них

Судовий реєстр по справі —911/714/15

Постанова від 07.08.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 11.07.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Постанова від 30.06.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 11.06.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 03.06.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 08.05.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 28.04.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 29.10.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Ярема В.А.

Ухвала від 25.10.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Ярема В.А.

Рішення від 07.04.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Ярема В.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні