Вінницький апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 2-9/11
Провадження №22-ц/801/2258/2025
Категорія:
Головуючий у суді 1-ї інстанції Патраманський І. І.
Доповідач:Сопрун В. В.
УХВАЛА
29 жовтня 2025 рокуСправа № 2-9/11м. Вінниця
Вінницький апеляційний суд у складі:
Судді доповідача Сопруна В.В.,
Суддів Копаничук С.Г., Матківської М.В.,
розглянувши питання щодо призначення до розгляду в апеляційній інстанції справу за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Форінт» на дії головного державного виконавця Тиврівського відділу державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Фролової Людмили Миколаївни по поверненню виконавчого документу стягувачу без прийняття до виконання, за апеляційною скаргою Тиврівського відділу державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) на ухвалу Тиврівського районного суду Вінницької області від 12 вересня 2025 року,
в с т а н о в и в:
Ухвалою Вінницького апеляційного суду від 07 жовтня 2025 року відкрито апеляційне провадження у справі.
07 листопада 2025 рокустрокрозгляду апеляційної скарги, передбачений ч.1 ст.371 ЦПК України, закінчується.
Колегія суддів вважає за необхіднепродовжити строкрозгляду апеляційної скарги у відповідності до вимог ч.2 ст.371 ЦПК України.
Підготовчі дії по справі проведені повністю. Справа підлягає розгляду в апеляційній інстанції в судовому засіданні з повідомленням сторін.
Керуючись ст. ст. 365, 366 ЦПК України, суд,
у х в а л и в:
Підготовчі дії вважати закінченими.
Продовжити строк розгляду цивільної справи за апеляційною скаргою Тиврівського відділудержавної виконавчоїслужби уВінницькому районіВінницької областіЦентрального міжрегіональногоуправління Міністерстваюстиції (м.Київ)на ухвалуТиврівського районногосуду Вінницькоїобласті від12вересня 2025року нап`ятнадцять днів.
Призначити справу до розгляду на 12.11.2025року на12:00год в приміщенні Вінницького апеляційного суду, про що повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач В.В. Сопрун
Судді С.Г. Копаничук
М.В. Матківська
| Суд | Вінницький апеляційний суд |
| Дата ухвалення рішення | 29.10.2025 |
| Оприлюднено | 30.10.2025 |
| Номер документу | 131347988 |
| Судочинство | Цивільне |
| Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Вінницький апеляційний суд
Сопрун В. В.
Цивільне
Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Гавриленко В. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні