Постанова
від 01.04.2011 по справі 4-1501/11
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 4-1501/11

П О С Т А Н О В А

01 квітня 2011 року cудд я Печерського районного суду Отрош І. О. , розглянувши мате ріали скарги адвоката ОСОБ А_2 в інтересах ОСОБА_1 на постанову в.о. старшого слідч ого в ОВС ГСУ МВС України Гонч ар М.К. від 17.01.2011 про порушення кр имінальної справи відносно ОСОБА_1 за ч.4 ст.190 КК України , -

В С Т А Н О В И В:

До Печерського районн ого суду м. Києва 01.04.2011 надійшла скарга адвоката ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_1 на пост анову в.о. старшого слідчого в ОВС ГСУ МВС України Гончар М.К . від 17.01.2011 про порушення кримін альної справи відносно ОСО БА_1 за ч.4 ст.190 КК України.

Дослідивши матеріали скар ги, вважаю, що у відкритті пров адження за скаргою слід відм овити, виходячи з наступного .

Як зазначено в скарзі, оскар жувана постанова про порушен ня кримінальної справи винес ена щодо ОСОБА_1.

Відповідно до ч.3 ст.2367 КПК Укр аїни така скарга може бути по дана до суду особою, інтересі в якої стосується порушена к римінальна справа, її захисн иком чи законним представник ом з достатнім обґрунтування м порушення прав та законних інтересів відповідної особи .

До матеріалів скарги оскар жувана постанова не долучена , що позбавляє суд можливості зробити обґрунтований висно вок про її наявність та про фа кт порушення кримінальної сп рави щодо ОСОБА_1, а тому у в ідкритті провадження з розгл яду скарги слід відмовити.

На підставі викладеного, ке руючись ст.236-7 КПК України, -

П О С Т А Н О В И В:

Відмовити у відкритт і провадження за скаргою адв оката ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_1 на постанову в.о. ст аршого слідчого в ОВС ГСУ МВС України Гончар М.К. від 17.01.2011 про порушення кримінальної спра ви відносно ОСОБА_1 за ч.4 ст .190 КК України.

Копію зазначеної постанов и направити заявнику, особі, в інтересах якої подано скарг у, до ГСУ МВС України.

Роз' яснити, що відмова у ві дкритті провадження не позба вляє його права повторно зве ртатися до суду.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя І. О. Отрош

СудПечерський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення01.04.2011
Оприлюднено13.04.2011
Номер документу14755019
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —4-1501/11

Постанова від 26.09.2011

Кримінальне

Сихівський районний суд м.Львова

Борейко С. В.

Постанова від 29.08.2011

Кримінальне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Башмаков Є. А.

Постанова від 29.08.2011

Кримінальне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Башмаков Є. А.

Постанова від 17.05.2011

Кримінальне

Ворошиловський районний суд м. Донецька

Князьков В. В.

Постанова від 26.07.2011

Кримінальне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Шипов І. М.

Постанова від 30.05.2011

Кримінальне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волокітіна Н. Б.

Постанова від 07.07.2011

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Крамаренко І. А.

Постанова від 24.05.2011

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Плахотнюк К. Г.

Постанова від 29.03.2011

Кримінальне

Приморський районний суд м.Одеси

Терзі І. Г.

Постанова від 01.04.2011

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Отрош І. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні