ГОСПОДАРСЬК ИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
8304 8, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО В ІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
30.06.11 р. Спра ва № 25/78
Господарський суд Донецьк ої області у складі судді Лей би М.О.
При секретарі судового зас ідання Цакадзе М.А.
розглянувши матеріали спр ави за позовом Відкритого ак ціонерного товариства „Держ авний ощадний банк України” в особі філії - Маріупольськ ого відділення № 8013 ВАТ „Де ржавний ощадний банк України ” м. Маріуполь Донецької обла сті
до відповідача Товариств а з обмеженою відповідальн істю „Паралель-М Лтд” м.Донец ьк
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимо г на предмет спору на стороні відповідача, ОСОБА_2, м.Дон ецьк та Закрите акціонерне т овариство ”Українська акціо нерна страхова компанія „АСК А”, м.Донецьк
про стягнення матеріально ї шкоди, завданої внаслідок в заємодії кількох джерел підв ищеної безпеки, в розмірі 15043,58г рн.
за участю представників ст орін:
від позивача: ОСОБА_3- за довір. № 2152 від 16.07.2010р.
від відповідача: ОСОБА_4 - за довір. № б/н від 13.01.2011р.
третя особа 1: ОСОБА_5 - з а паспортом НОМЕР_1
третя особа 2: ОСОБА_6 - з а довір. №829-22/19 від 21.03.2011р.
Позивач, Відкрите акціоне рне товариство „Державний ощ адний банк України” в особі ф ілії - Маріупольського відд ілення № 8013 ВАТ „Державний ощадний банк України” м. Марі уполь Донецької області звер нувся до господарського суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю „Паралель-М Лтд” м.Донецьк пр о стягнення матеріальної шк оди, завданої внаслідок взає модії кількох джерел підвище ної безпеки, в розмірі 15043,58грн.
Розпорядженням заступника голови господарського суду Донецької області від 02.06.2011 спр ава № 25/78 була передана на повто рний автоматичний розподіл у зв' язку із обранням судді Б ойко І.А. на посаду судді Донец ького апеляційного господар ського суду.
В результаті автоматичног о розподілу справа №25/78 була пе редана на розгляд судді Лейбі М.О.
Ухвалою господарського су ду від 07.06.2011р. до участі у справі були залучені треті особи, як і не заявляють самостійних в имог на предмет спору, на стор оні відповідача, водій відп овідача, ОСОБА_5, м. Донецьк та Закрите акціонерне товар иство „Українська акціонерн а страхова компанія „АСКА”, м . Донецьк.
Позивач у судове засідання 30.06.2011р. з' явився, підтримав по зовні вимоги та просить суд ї х задовольнити.
Відповідач у судове засіда ння 30.06.2011р. з' явився, проти поз овних вимог заперечує.
Третя особа 1, 30.06.2011р у судове з асідання з' явилась, надала усні пояснення по суті спору .
Третя особа 2, 30.06.2011р у судове з асідання з' явилась, надала суду пояснення №2378-22/19 від 29.06.2011р., в яких повідомив суду, що свої зобов' язання за договором виконала в повному обсязі.
Пояснення судом розглянут о та залучено до матеріалів с прави.
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 10:20 год. 19.07.11 року.
Явка представників сто рін та третіх осіб у засіданн я суду є обов' язковою
Суддя Лейба М.О.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 30.06.2011 |
Оприлюднено | 06.07.2011 |
Номер документу | 16568585 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Лейба М.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні