Ухвала
від 16.08.2011 по справі 42/32б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАР СЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Д онецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

16.08.11 р. Сп рава № 42/32б

за заявою кредитора (заяв ника) Фізичної особи - підпр иємця ОСОБА_1, м. Донецьк

до боржника Товариства з обмеженою відповідальніс тю „Техноаналітик” м. Донець к

про визнання банкрутом

Суддя О.В.Попов

Ухвалою від 11.04.11 за заявою Фіз ичної особи - підприємця О СОБА_1, м. Донецьк господарсь ким судом Донецької області порушена справа про банкрутс тво відсутнього боржника Т овариства з обмеженою відп овідальністю „Техноаналіти к” м. Донецьк.

Постановою суду від 18. 04.11 боржник визнаний банкруто м, відкрита ліквідаційна про цедура строком на 3 місяці до 1 8.07.11 та призначений ліквідатор - фізична особаи - підприє мець ОСОБА_1, м. Донецьк

До господарського суду Дон ецької області 12.08.11 надійшло к лопотання ліквідатора про пр одовження строку ліквідацій ної процедури Товариства з обмеженою відповідальніс тю „Техноаналітик” м. Донець к до 18.11.11.

Розглянувши надане клопот ання, суд беручи до уваги необ хідність завершення ліквіда ційної процедури, вважає за м ожливе клопотання задовольн ити, продовжити строк ліквід аційної процедури Товарис тва з обмеженою відповідал ьністю „Техноаналітик” м.Дон ецьк до 18.11.11.

Враховуючи викладене та ке руючись п.1 ст.5, ст.ст. 22 - 32, 52 Зако ну України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом ”, ст.ст. 4-1, 86 ГПК України, господ арський суд

У Х В А Л И В:

1. Продовжити строк лік відаційної процедури Това риства з обмеженою відпові дальністю „Техноаналітик” м . Донецьк до 18.11.11.

2. Ліквідатору до закін чення строку ліквідаційної п роцедури представити до суду звіт та ліквідаційний балан с з доданими документами, пер едбаченими ст. 32 Закону Украї ни „Про відновлення платоспр оможності боржника або визна ння його банкрутом”.

Суддя Попов О.В.

Вик < Текст > тел. < Те кст >

Надруковано примірників - < Текст >

господарському суду Донец ької області - < Текст >

кредитору - < Текст >

боржнику - < Текст >

< Текст >

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення16.08.2011
Оприлюднено21.09.2011
Номер документу18192479
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —42/32б

Ухвала від 26.03.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попов О.В.

Ухвала від 24.02.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попов О.В.

Рішення від 20.09.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Тарапата С.С.

Ухвала від 05.09.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Тарапата С.С.

Рішення від 22.08.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попов О.В.

Ухвала від 16.08.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попов О.В.

Ухвала від 10.08.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попов О.В.

Ухвала від 10.08.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попов О.В.

Ухвала від 29.06.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попов О.В.

Ухвала від 02.06.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Попов О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні