Ухвала
від 03.10.2011 по справі 15/179-пн-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18


У Х В А Л А

"03" жовтня 2011 р.                                         Справа № 15/179-ПН-10

Господарський суд Херсонської області у складі судді  Клепай З.В.  при секретарі  Буюклу І.Г., розглянувши справу  

за позовом:  Прокурора  Цюрупинського району Херсонської області  в інтересах держави в особі Цюрупинської міської ради,  м.Цюрупинськ Херсонської області  

до:  Фізичної особи - підприємця  ОСОБА_1, м.Херсон

3-я  особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Відділ Держкомзему в  Цюрупинському районі, м.Цюрупинськ Херсонської області

про звільнення самовільно зайнятої  земельної ділянки загальною вартістю 62218грн.64коп., та відшкодування  шкоди в розмірі 2 682грн. 28коп.

за участю прокурора Пагуба Т.В.- посвідчення №73 від 08.07.2010р.

представників сторін:

від  позивача  - не прибув;

від  відповідача - не прибув;

від третьої особи - не прибув;

від ВДВС - ОСОБА_2 - довіреність №18953/03.10.11р.;

          За поданням ВДВС Цюрупинського РУЮ.

          Позивач, повідомлений належним чином про час та місце судового засідання, свого представника у судове засідання не направив, причини неявки не повідомив.

          Відповідач, повідомлений належним чином про час та місце судового засідання у судове засідання не з'явився, причини неявки не повідомив.

          Представник ВДВС підтримав своє подання.

          Господарський суд ухвалою про прийняття подання до розгляду зобов'язав ВДВС Цюрупинського РУЮ направити копію подання учасникам  справи, оскільки відповідно до п.3   Роз'яснень Вищого арбітражного суду України  N 02-5/333 від 12.09.96р. (зі змінами та доповненнями)  заяву про надання відстрочки,  розстрочки, зміну способу і порядку виконання рішення слід розглядати за правилами ГПК. Зокрема заявник повинен подати докази надіслання другій стороні копії цієї заяви і доказів на її обґрунтування, сторони мають бути повідомлені  про час і місце розгляду заяви.

          ВДВС у судове засідання представив копію супровідного  листа про направлення позивачу та відповідачу свого подання. Прокурору подання не направлялось. До того ж ВДВС Цюрупинського РУЮ не надав жодного доказу направлення подання, як це передбачено нормами ГПК України.

          За таких обставин подання ВДВС Цюрупинського РУЮ залишається без розгляду.

          Керуючись           п.3   Роз'яснень Вищого арбітражного суду України  N 02-5/333 від 12.09.96р. (зі змінами та доповненнями), суд -

у х в а л и в:

1. Подання ВДВС Цюрупинського РУЮ залишити без розгляду.

                 Суддя                                                                           З.В. Клепай

СудГосподарський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення03.10.2011
Оприлюднено19.10.2011
Номер документу18547900
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —15/179-пн-10

Ухвала від 03.10.2011

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Клепай З.В.

Ухвала від 26.09.2011

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Клепай З.В.

Постанова від 30.06.2011

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Бандура Л.І.

Ухвала від 09.06.2011

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Бандура Л.І.

Ухвала від 12.05.2011

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Бандура Л.І.

Судовий наказ від 26.11.2010

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Клепай З.В.

Судовий наказ від 26.11.2010

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Клепай З.В.

Судовий наказ від 26.11.2010

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Клепай З.В.

Судовий наказ від 26.11.2010

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Клепай З.В.

Рішення від 11.11.2010

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Клепай З.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні