ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міс та КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
справа № 23/202 07.02.12
За позовом дочірнього підприємства «Управління баштових кранів »відкритого акціонерного то вариства «Будмеханізація»
до дочірнього підприємства «135 домобудівельний комбінат »товариства з обмеженою відп овідальністю «Реноме»
про стягнення 152 084, 42 грн
Суддя Кирилюк Т.Ю.
Представники сторін:
позивача: не з' явивс я
відповідача: ОСОБА_1 - представник за довіреніс тю
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Дочірнє підприємство «Управління баштових кранів »відкритого акціонерного то вариства «Будмеханізація»з вернулось до Господарського суду міста Києва з позовною з аявою про стягнення з дочірн ього підприємства «135 Домобуд івельний комбінат»товарист ва з обмеженою відповідальні стю «Реноме»152 084 грн., (у тому чис лі 112 468, 80 грн. - сума основного б оргу, 31 704, 58 грн. - інфляційні вт рати та 7 911, 04 грн. - 3% річних).
Позовну заяву обґрунтован о тим, що Відповідач неналежн им чином здійснює розрахунки за виконані відповідно до до говору № 13/08 від 18.03.2008 року роботи .
13.05.2011 року ухвалою Господарсь кого суду міста Києва поруше но провадження у справі № 23/202 т а призначено її до розгляду н а 31.05.2011 року.
Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 31.05.2011 року зу пинено провадження у справі № 23/202 до вирішення господарськ им судом м. Києва заяви дочірн ього підприємства «Управлін ня баштових кранів»відкрито го акціонерного товариства « Будмеханізація»про визнанн я кредиторських вимог у спра ві № 43/53 про визнання дочірньог о підприємства «135 домобудіве льний комбінат»товариства з обмеженої відповідальністю «Реноме»банкрутом.
Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 24.01.2012 року по новлено провадження по справ і № 23/202 та призначено її до розг ляду на 07.02.2012 року.
Позивач у судове засідання свого повноважного представ ника не направив, вимог ухвал и суду не виконав, але через ві дділ діловодства Господарсь кого суду міста Києва від поз ивача надійшло клопотання пр о відкладення розгляду справ и.
Зазначені обставини є підс тавою для відкладення розгля ду справи відповідно до стат ті 77 Господарського процесуа льного кодексу України та пр изначення її на іншу дату.
На підставі викладеного, ке руючись статтями 77, 86 Господар ського процесуального кодек су України, -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкла сти та призначити на 21.02.2012 о 09: 20.
Засідання відбудеться у пр иміщенні Господарського суд у м. Києва у залі судових засід ань № 9 (корпус Б).
2. Зобов' язати сторони нале жним чином виконати вимоги у хвали суду від 24.01.2012 року.
3. Зобов' язати сторони напр авити у судове засідання сво їх повноважних представникі в. При цьому, представникам ст орін необхідно мати довірені сть від імені юридичної особ и оформлену відповідно до по ложень статті 28 Господарсько го процесуального кодексу Ук раїни.
4. Попередити сторони про на слідки невиконання вимог ухв али суду відповідно до статт і 83 Господарського процесуал ьного кодексу України (стягн ення штрафу), а крім цього, поз ивача - відповідно до пункту 5 частини першої статті 81 Госп одарського процесуального к одексу України.
Ознайомлення з матеріалам и справи здійснюється щопоне ділка в кімнаті № 30 (корпус В) з а наявності завчасно поданог о через канцелярію суду клоп отання, в якому просимо зазна чати дату та час, коли предста вник з' явиться до суду для о знайомлення з матеріалами сп рави.
Суддя Т.Ю. Кирилюк
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 07.02.2012 |
Оприлюднено | 20.02.2012 |
Номер документу | 21434739 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Кирилюк Т.Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні