ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"29" лютого 2012 р.
Справа № 5016/210/2012(17/22)
Господарський суд Миколаївської області,
головуючий суддя Коваль С.М.,
при секретарі Кондратовій О.В.,
за участю представників сторін:
від позивача: ОСОБА_1., довіреність б/№ від 01.01.2012р.,
від відповідача: ОСОБА_2., довіреність б/№ від 24.11.2011р.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу № 5016/210/2012(17/22)
За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю “Хліб Інвестбуд”, 04050, м.Київ, вул. Мельникова,12; адреса для листування: 01601, м.Київ, вул. Саксаганського,1
до відповідача: Селянського господарства “Ініра”, 56400, Миколаївська обл., Доманівський р-н, смт. Доманівка, вул. Леніна,41
3-я особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:
Публічне акціонерне товариство «Страхова Компанія «Провідна» (04112,м.Київ, вул. Шевченко,37/122 )
про: стягнення заборгованості у розмірі 655 829,83 грн. ,
В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Хліб Інвестбуд” звернулось до господарського суду з позовом до Селянського господарства “Ініра” про стягнення заборгованості у розмірі 655 829,83 грн.
Відповідач через канцелярію суду подав клопотання про залучення до участі у справі Публічне акціонерне товариство «Страхова Компанія «Провідна» в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, оскільки предмет спору може вплинути на права та обов‘язки ПАТ «Страхова Компанія «Провідна».
Відповідно до ч. 1 та ч. 3 ст. 27 Господарського процесуального кодексу України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або з ініціативи господарського суду. Питання про допущення або залучення третіх осіб до участі у справі вирішується господарським судом, який виносить з цього приводу ухвалу.
Представник позивача не заперечує проти залучення до справи Публічного акціонерного товариства «Страхова Компанія «Провідна» в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.
Враховуючи наведене, суд вважає за необхідне клопотання відповідача задовольнити та залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Публічне акціонерне товариство «Страхова Компанія «Провідна»та розгляд справи відкласти.
Керуючись статтями ст.ст.27,77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд,-
У Х В А Л И В:
1. Залучити в якості ІІІ –особи без самостійних вимог на стороні відповідача Публічне акціонерне товариство «Страхова Компанія «Провідна» (04112,м.Київ, вул. Шевченко,37/122 )
2. Розгляд справи відкласти на 20 березня 2012 року о 10 год. 50 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:
м. Миколаїв, Будинок Рад, вул. Адміральська, 22, поверх 9, каб. 929.
3. Зобов'язати учасників судового процесу :
3-ю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Публічне акціонерне товариство «Страхова Компанія «Провідна»:
- надати пояснення щодо настання страхового випадку у відповідності до умов договору добровільного комплексного страхування майбутнього врожаю сільськогосподарської культури № 11/1113295/1505/11 від 21.03.2011р.
Суддя
С.М.Коваль
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 29.02.2012 |
Оприлюднено | 05.03.2012 |
Номер документу | 21725638 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Коваль С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні