ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
"28" лютого 2012 р. Справа № 5023/1045/12
вх. № 1045/12
Суддя господарського суду Денисюк Т.С. розглянувши матеріали по позовній заяві Приватного акціонерного товариства "Укрсоцбанк", м. Київ
до: 1. Відкритого акціонерного товариства"Харківське виробничо - торгівельне підприємство "Комунар" м. Харків
2. Товариства з обмеженою відповідальністю "Альтек" , м.Харків
про визнання недійсним договору, визнав їх такими, що відповідають вимогам ст.ст. 1, 2, 3, 5, 10, 12, 21, 32 - 38, 45, 54-58 Господарського процесуального кодексу України, достатніми для прийняття до розгляду і порушення провадження у справі.
Згідно п. 4 ст. 65 ГПК України з метою забезпечення правильного і своєчасного вирішення господарського спору суддя в необхідних випадках зобов'язує сторони, інші підприємства, установи, організації, державні та інші органи, їх посадових осіб виконати певні дії (звірити розрахунки, провести огляд доказів у місці їх знаходження тощо); витребує від них документи, відомості, висновки, необхідні для вирішення спору, чи знайомиться з такими матеріалами безпосередньо в місці їх знаходження.
Дослідивши обставини, на які посилається позивач у своїй позовній заяві, та враховуючи, що позивач просить визнати недійсним саме договір про відступлення права вимоги від 19.01.2012р., суд вважає за необхідне витребувати у відповідачів копію даного договору.
Крім того, до позовної заяви позивачем - ПАТ "Укрсоцбанк" було додано заяву про вжиття запобіжних заходів відповідно до ст. 43-1 Господарського процесуального кодексу України, в якій він просить суд витребувати у відповідачів ВАТ "ХВТП "Комунар" та ТОВ "Альтек" докази - копію договору про відступлення права вимоги від 19.01.2012р.
Розглянувши заяву позивача про вжиття запобіжних заходів, суд встановив наступне.
Відповідно до статті 43-1 ГПК України особа, яка має підстави побоюватись, що подача потрібних для неї доказів стане згодом неможливою або утрудненою, а також підстави вважати, що її права порушені або існує реальна загроза їх порушення, має право звернутися до господарського суду з заявою про вжиття, передбачених статтею 43-2 цього Кодексу, запобіжних заходів до подання позову.
Оскільки, заяву про вжиття запобіжних заходів було надано позивачем разом із позовною заявою і позовну заяву було прийнято судом до розгляду, в прийнятті до розгляду заяви позивача про вжиття запобіжних заходів, відповідно до ст. 43-1 ГПК України, слід відмовити.
Відповідно до статті 124 Конституції України, статті 20 Господарського Кодексу України, статті 22 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", керуючись статтями 1, 2, 3, 5, 10, 12, 21, 32 - 38, 43-1, 45, 54-58, 61, 64, 65, 86 Господарського процесуального Кодексу України
УХВАЛИВ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Порушити провадження у справі та призначити її до розгляду у судовому засіданні на "13" березня 2012 р. о(об) 10:30.
3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, площа Свободи 5, 8-й під'їзд, 1-й поверх, кабінет № 121.
4. Зобов'язати сторони за три дні до судового засідання через канцелярію надати до суду:
ПОЗИВАЧА :
- докази сплати судового збору за подання позову до Відкритого акціонерного товариства"Харківське виробничо - торгівельне підприємство "Комунар" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Альтек" про визнання недійсним договору про відступлення права вимоги від 19.01.2012р. на вірний рахунок, який діє з 06.02.2012р. - 31215206783003 одержувач коштів УДКС у Дзержинському районі м. Харкова Харківської області, код одержувача 37999654, банк одержувача ГУ ДКСУ у Харківській області, МФО 851011.;
- Витяги з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на момент розгляду справи стосовно Позивача та стосовно усіх інших учасників судового процесу. Якщо адреси учасників судового процесу, вказані у Витягу, є відмінними від адрес, вказаних у позовній заяві – зобов'язати Позивача повторно направити копію позовної заяви та доданих до неї документів, а також цієї ухвали суду за адресами, вказаними у Витягах. Докази відправлення надати суду;
- довідку про номери поточних рахунків, відкритих в установах банків на позивача;
ВІДПОВІДАЧІВ :
- договір про відступлення права вимоги від 19.01.2012р. (оригінали договору для огляду у судовому засіданні, належним чином засвідчені копії для долучення до матеріалів справи);
- докази виникнення у ПАТ "Укрсоцбанк" заборгованості у сумі 174 496 грн. перед ВАТ "ХВТП "Комунар" та докази того, що у позивача виник обов"язок щодо сплати цих грошових коштів;
- відзив на позовну заяву з документами в його обґрунтування;
- Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на момент розгляду справи;
- довідку про номери поточних рахунків, відкритих в установах банків;
УСІХ УЧАСНИКІВ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ:
- установчі документи;
- свідоцтва про державну реєстрацію
- оригінали документів, копії яких додані в обґрунтування позовних вимог та заперечень на позов, надати в судове засідання для огляду.
5. В прийнятті до розгляду заяви ПАТ "Укрсоцбанк" про вжиття запобіжних заходів - відмовити.
ПОПЕРЕДИТИ учасників судового процесу:
- усі документи адресовані суду повинні подаватись із зазначенням номеру справи, розкладені у відповідності до переліку додатків, прошиті та пронумеровані. Учасники судового процесу зобов'язані подавати докази завчасно: або за три дні до дати судового засідання через канцелярію суду, або поштою з урахуванням часу поштового перебігу та часу обробки кореспонденції службою діловодства суду.
- письмові докази подаються до суду в оригіналі або в належним чином засвідченій копії (ст.36 ГПК України). В разі подання копії документу вона повинна бути засвідчена відповідно до вимог чинного законодавства України (Закону України "Про нотаріат", Закону України "Про адвокатуру" або ін. Відповідно до п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів „Згідно з оригіналом”, назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації іншої юридичної особи (ФОП - за наявності).
- у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами або залишити позов без розгляду.
При неможливості брати участь у судовому засіданні представників сторін - сторонам повідомити господарський суд письмово не меньше, ніж за три дні до судового засідання.
Суддя Денисюк Т.С.
Примітка: Звернути увагу сторін на те, що суд має право стягувати в доход державного бюджету з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст.83 ГПК України).
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 28.02.2012 |
Оприлюднено | 13.03.2012 |
Номер документу | 21782155 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Денисюк Т.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні