Постанова
від 31.10.2008 по справі 16/171
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16/171

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

"31" жовтня 2008 р.                                                                                             Справа № 16/171

за заявою          Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції, м. Ужгород

до                      малого приватного підприємства „Ровесник”, м. Ужгород

про                      банкрутство

Суддя Васьковський О.В.

Представники:

від ініціюючого кредитора –Савицький С.І. –державний податковий інспектор юридичного відділу (дов. від 30.07.08 №9918/С/10)

від боржника – не з'явився

ВСТАНОВИВ:

Ужгородська міжрайонна державна податкова інспекція, м. Ужгород звернулася до господарського суду Закарпатської області із заявою про порушення справи про банкрутство малого приватного підприємства „Ровесник”, м. Ужгород (далі –МПП „Ровесник”) у порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 14.05.92 №2343-XII (далі –Закон №2343-XII).

Ухвалою господарського суду Закарпатської області від 24.10.08 порушено провадження у справі №16/171 про банкрутство МПП „Ровесник” та призначено засідання.

Вимоги кредитора мотивовані тим, що боржник не сплатив до бюджету узгоджену суму податкового зобов'язання, а тому за ним станом на 16.10.08 рахується податковий борг по податку на прибуток приватних підприємств на суму 2550,00 грн.

У підтвердження вказаного боргу ініціюючим кредитором подано наступні докази:   корінець податкового повідомлення-рішення №0001201501/0 від 07.03.08;  корінець першої податкової вимоги від 24.06.08 №1/165; облікову картку платника-боржника за платежем 11021000 „Податок на прибуток приватних підприємств” станом на 16.10.08.

Податкове повідомлення-рішення у встановленому законом порядку боржником не оскаржувалося, внаслідок чого податковий борг МПП „Ровесник” перед ініціюючим кредитором, який становить 2550,00 грн. є безспірною сумою, яка не погашена боржником.

Щодо наявності ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності  боржника, ініціюючий кредитор вказав, що боржник з січня 2005 року по теперішній період не подає податкову звітність та у підтвердження подав довідку від 16.10.08 №13408/8/15-01).

Ініціюючий кредитор у підтвердження відсутності боржник за його місцезнаходженням до заяви про порушення справи про банкрутство подав акт про відсутність по юридичній адресі від 28.08.08, де вказано, що за адресою: м. Ужгород,        вул. Заньковецька, 83/44 МПП „Ровесник” (код 13597761) відсутня.  

Боржник письмовий відзив на заяву про порушення справи про банкрутство не подав, участь уповноваженого представника у судовому засіданні не забезпечив.

Беручи у сукупності наведені обставини, що підтверджені відповідними доказами, достатньо обґрунтованим є висновок про відсутність боржника за його місцезнаходженням  та про відсутність підприємницької діяльності боржника, що дає підстави відповідно до      ст. 52 Закону №2343-XII визнавати його банкрутом та відкривати ліквідаційну процедуру.

Представник ініціюючого кредитора у судовому засіданні підтримав заявлену у заяві про порушення справи про банкрутство вимогу про призначення ліквідатором МПП „Ровесник”  Ужгородську міжрайонну державну податкову інспекцію.

За таких обставин, відповідно до ч.2 ст. 52 Закону №2343-XII, МПП „Ровесник” як відсутній боржник визнається банкрутом, відкривається ліквідаційна процедура та призначається ліквідатор.

Керуючись ст.ст. 22-25, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. ст. 4-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

визнати мале приватне підприємство „Ровесник” (м. Ужгород, вул. Заньковецької, 83/44, код 13597761) банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру в межах строку, передбаченого Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Призначити ліквідатором малого приватного підприємства „Ровесник”, м. Ужгород Ужгородську міжрайонну державну податкову інспекцію.  

Ліквідатору за результатами роботи подати суду відповідний звіт та ліквідаційний баланс.

Копію постанови надіслати кредитору (ліквідатору), банкруту, державному органу з питань банкрутства, органу Державної виконавчої служби.

Суддя                                                                                                О.В. Васьковський

СудГосподарський суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення31.10.2008
Оприлюднено13.11.2008
Номер документу2288881
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —16/171

Ухвала від 17.06.2010

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Григорович П.О.

Ухвала від 29.09.2011

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Григорович П.О.

Ухвала від 23.06.2010

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Загинайко Тетяна Володимирівна

Ухвала від 25.06.2013

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

Ухвала від 13.06.2013

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

Ухвала від 07.08.2012

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Григорович П.О.

Ухвала від 28.08.2012

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Григорович П.О.

Ухвала від 12.03.2012

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Коротченко Л.С.

Рішення від 27.09.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Іванчук С.В.

Ухвала від 12.09.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Іванчук С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні