cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
"18" квітня 2012 р. Справа № 22/109
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Гончарука П.А.,
Кондратової І.Д.,
Стратієнко Л.В.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «ТС Обжора»на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 20.07.2011 р. у справі № 22/109 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Династія»до товариства з обмеженою відповідальністю «ТС Обжора»про стягнення суми,-
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до ч. 3 ст. 111 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга підписується особою, яка подала скаргу, або її уповноваженим представником.
Згідно ст. 28 Господарського процесуального кодексу України представниками юридичних осіб можуть бути також інші особи, повноваження яких підтверджуються довіреністю від імені підприємства, організації. Довіреність видається за підписом керівника або іншої уповноваженої ним особи та посвідчується печаткою підприємства, організації.
З матеріалів касаційної скарги вбачається, що скарга підписана представником відповідача -товариства з обмеженою відповідальністю «ТС Обжора»-ОСОБА_4
На підтвердження відповідних повноважень вказаного представника до матеріалів касаційної скарги додано ксерокопію довіреності від 07.09.2011 р., завірену ОСОБА_4 та штампом "З оригіналом згідно".
Право представнику відповідача засвідчувати власним підписом вірність копії довіреності, виданої на його ім'я, даною довіреністю не надано, зважаючи, також, на той факт, що дана копія не містить оригінального відбитку печатки цього товариства.
Згідно ч. 4 ст. 111 Господарського процесуального кодексу України до скарги додаються, зокрема, докази сплати судового збору.
З матеріалів касаційної скарги вбачається, що скаржник звернувся до суду з касаційною скаргою на постанову апеляційної інстанції разом з клопотанням про звільнення від сплати судового збору, а також з клопотанням про відновлення пропущеного процесуального строку.
Статтею 8 Закону України «Про судовий збір»від 08.07.2011 р. передбачено, що суд може зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати, враховуючи при цьому майновий стан сторони.
Слід зазначити, що клопотання скаржника про звільнення від сплати судового збору не обґрунтовано та не підтверджено належними та допустимими доказами, у розумінні ст. 34 Господарського процесуального кодексу України, у зв'язку з чим відсутні правові підстави для звільнення від сплати судового збору й задоволення відповідного клопотання.
Клопотання скаржника про відновлення процесуального строку, встановленого для оскарження судових рішень в касаційному порядку, може бути розглянуто судом при дотриманні відповідачем всіх вимог чинного законодавства щодо оформлення касаційної скарги.
З огляду на викладене, касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду як така, що оформлена з порушенням норм процесуального права, та підлягає поверненню скаржнику.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 86, п.п. 1, 4 ч. 1 ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України, -
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 20.07.2011 р. у справі № 22/109 повернути товариству з обмеженою відповідальністю «ТС Обжора».
Судді Гончарук П.А.
Кондратова І.Д.
Стратієнко Л.В.
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2012 |
Оприлюднено | 26.04.2012 |
Номер документу | 23665262 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Гончарук П.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні