ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
УХВАЛА
17.05.12 Справа № 5008/1324/2011
Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії:
головуючого судді Кузя В.Л.
суддів Желіка М.Б.
Малех І.Б.
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали апеляційної скарги від 13.04.12 за вих. № 02-11/1-82 Ужгородської міської ради, м. Ужгород
на рішення Господарського суду Закарпатської області від 30.03.12
у справі № 5008/1324/2011
за позовом Фізичної особи-підприємця -арбітражного керуючого (розпорядника майна) Відкритого акціонерного товариства «Укрліфт»ОСОБА_2, м. Київ
до відповідача-1 - Ужгородської міської ради, м. Ужгород
до відповідача-2 - Дочірнього підприємства «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Закарпатліфт»Товариства з обмеженою відповідальністю «ВВС Ліфт Груп», м. Ужгород
до відповідача-3 -Комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації м. Ужгорода»Ужгородської міської ради Закарпатської області, м. Ужгород
за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:
1. Приватне підприємство «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Закарпатліфтмонтаж», м. Ужгород
2. Комунальне підприємство «Ужгородліфт», м. Ужгород
3. Товариства з обмеженою відповідальністю «ВВС ліфт груп», м. Мукачево
про часткове скасування рішень, скасування свідоцтва про право власності, визнання права власності на нерухоме майно та зобов'язання вчинити дії
за участю представників:
від позивача -не з'явилися;
від відповідача -1 -Пекар В.І. -начальник юридичного відділу;
від відповідача -2 -ОСОБА_5 -представник
від відповідача -3 -не з'явилися;
від третьої особи -1 -не з'явилися;
від третьої особи -2 -ОСОБА_5 -директор;
від третьої особи -3 -ОСОБА_5 -представник
Рішенням Господарського суду Закарпатської області від 30.03.12 у справі № 5008/81324/2011 (суддя Кадар Й.Й.) позов задоволено частково, визнано незаконним та скасовано свідоцтво на право власності на нерухоме майно від 21.11.05 на об'єкт по адресі: м. Ужгород, вул. Польова,4, р/н 12855064; визнано незаконним та частково скасовано пункти 1, 2 рішення Ужгородської міської ради №285 від 06.04.07 у частині нерухомого майна - адмінбудівлі (літера „Б"); визнано за акціонерним товариством відкритого типу „Укрліфт" (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 52-Б, код 05506365) право власності на нерухоме майно -адмінбудівлю (літера „Б"), що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Польова, 4; визнано незаконним та скасувати рішення Ужгородської міської ради № 1344 від 25.12.09 (п.7.4.) про скасування Державного Акту на право користування земельною ділянкою № 314 ІІ-ЗК № 001025 від 05.05.01; відмовлено в частині позову про визнання незаконним та скасування розпорядження глави міської управи № 502 від 28.10.93 про реєстрацію права власності в частині, яка стосується адмінбудівлі літера „Б" розміщеної за адресою: м. Ужгород, вул. Польова, 4; припинено провадження у справі в частині зобов'язання Комунального підприємства „Бюро технічної інвентаризації м. Ужгорода" Ужгородської міської ради Закарпатської області, м.Ужгород зареєструвати з видачею відповідного свідоцтва про право власності ВАТ „Укрліфт" на об"єкти нерухомого майна, а саме гараж літера „Д" розміщенні за адресою: м. Ужгород, вул. Польова, 4; відмовлено в частині позову щодо зобов'язання Комунального підприємства „Бюро технічної інвентаризації м. Ужгорода" Ужгородської міської ради Закарпатської області, м. Ужгород зареєструвати з видачею відповідного свідоцтва про право власності ВАТ „Укрліфт" на об'єкти нерухомого майна, а саме адмінбудівлю літера „Б" розміщеної за адресою: м. Ужгород, вул. Польова, 4.
Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Ужгородська міська рада подала апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення Господарського суду Закарпатської області від 30.03.12 у справі № 5008/81324/2011 та прийняти нове рішення, яким відмовити в позові Фізичної особи-підприємця -арбітражного керуючого (розпорядника майна) Відкритого акціонерного товариства «Укрліфт»ОСОБА_2 до Ужгородської міської ради в повному обсязі.
Ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 26.04.12 апеляційну скаргу прийнято до провадження, справу призначено до розгляду на 17.05.12.
10 травня 2012 року на адресу Львівського апеляційного господарського суду від представника позивача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з неможливістю з'явитися у судове засідання через зайнятість в іншому судовому засіданні.
На підставі поданого клопотання, забезпечуючи принцип рівності сторін та змагальності учасників судового процесу та з метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, судова колегія вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
З огляду на викладене та керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Львівський апеляційний господарський суд:
У Х В А Л И В :
1. Відкласти розгляд справи на 21.06.12 о 10 год. 40 хв.
2. Скаржнику повторно виконати вимоги ухвали суду від 26.04.12 - подати суду докази доплати судового збору за подання апеляційної скарги по кожній вимозі немайнового характеру зокрема.
Головуючий суддя Кузь В.Л.
судді Желік М.Б.
Малех І.Б.
Суд | Львівський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 17.05.2012 |
Оприлюднено | 05.06.2012 |
Номер документу | 24376655 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Львівський апеляційний господарський суд
Кузь В.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні