ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
"24" грудня 2012 р. Справа № 5023/4072/12 Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого : Кравчука Г.А.,
суддів: Мачульського Г.М., Полянського А.Г.
розглянувши матеріали касаційної скарги Приватного підприємства "Будар" на постановуХарківського апеляційного господарського суду від 15.11.2012 р. у справі господарського суду № 5023/4072/12 Харківської області за заявоюПриватного підприємства "Солара 2007" до 1) Приватного підприємства "Будар", 2) Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгівельний будинок "Агратек-Інвест" проскасування рішення третейського суду
В С Т А Н О В И В:
Приватне підприємство "Будар" (далі -Підприємство) звернулось до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 15.11.2012 р. яка не може бути прийнята Вищим господарським судом України до провадження, враховуючи наступне.
Згідно вимог частини третьої ст. 111 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга підписується особою, яка подала скаргу або її уповноваженим представником.
За приписами частини другої, третьої ст. 28 Господарського процесуального кодексу України, керівники підприємств та організацій, інші особи, повноваження яких визначені законодавством або установчими документами, подають господарському суду документи, що посвідчують їх посадове становище. Представниками юридичних осіб можуть бути також інші особи, повноваження яких підтверджуються довіреністю від імені підприємства, організації. Довіреність видається за підписом керівника або іншої уповноваженої ним особи та посвідчується печаткою підприємства, організації.
З касаційної скарги Підприємства вбачається, що її підписано Керуючим санацією ПП "Будар" Т.П. Поповою, проте до касаційної скарги не додано належних документів на підтвердження його повноважень. Матеріали справи також не містять таких документів.
Отже, матеріали справи та касаційної скарги не містять будь-яких документів, які б підтверджували повноваження Т.П. Попової та надавали право ставити підпис на документах, в тому числі й на касаційній скарзі.
Відповідно до п. 1 частини першої ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо касаційна скарга підписана особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не зазначено.
Враховуючи наведене, колегія суддів Вищого господарського суду України приходить до висновку, що касаційна скарга, подана Підприємством, підлягає поверненню на підставі п. 1 частини першої ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись ст. 86, п. 1 частини першої ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України
У Х В А Л И В:
Касаційну скаргу Приватного підприємства "Будар" на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 15.11.2012 р. у справі 5023/4072/12 господарського суду Харківської області повернути скаржнику без розгляду.
Головуючий суддя Г.А. Кравчук
Суддя Г.М. Мачульський
Суддя А. Г. Полянський
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 24.12.2012 |
Оприлюднено | 27.12.2012 |
Номер документу | 28254096 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Кравчук Г.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні