ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м.Львів, вул.Чоловського,2 У Х В А Л А
20 листопада 2012 року № 2а-6100/10/1370
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді: Крутько О.В., за участю секретаря судового засідання: Процько Ю.В., представника позивача: Чижевського М.В., представника відповідача: Чопика П.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Львові клопотання Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Львова про вжиття заходів забезпечення за її позовом до Приватного підприємства «Асканій» про стягнення боргу,-
в с т а н о в и в :
Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м.Львова звернулася в суд з позовом до Приватного підприємства «Асканій» про стягнення боргу. В позовній заяві викладено клопотання про забезпечення позову, у якому позивач просить заборонити відповідачу вчиняти дії по відчуженню нерухомого майна за винятком операцій з надходження коштів, сплати сум податків, зборів, інших платежів до бюджетів.
Представник позивача в судовому засіданні клопотання підтримав з підстав зазначених у ньому.
Представник відповідача у судовому засіданні проти даного клопотання заперечив.
Відповідно до вимог ст.118 КАС України, питання про забезпечення адміністративного позову вирішується в судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розглядові таких питань.
Враховуючи те, що згідно ст. 117 КАС України підставою для вжиття заходів забезпечення позову є наявність очевидної небезпеки заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача до ухвалення рішення в адміністративній справі, або захист цих прав, свобод та інтересів стане неможливим без вжиття таких заходів, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат, а також якщо очевидними є ознаки протиправності рішення, дії чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, а представником позивачем не представлено належних доказів у підтвердження зазначених у наведеній нормі обставин, суд вважає, що в задоволенні клопотання про вжиття заходів забезпечення позову належить відмовити.
Керуючись ст.ст. 117, 118, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
у х в а л и в :
В задоволенні клопотання про забезпечення позову відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Оскарження ухвали не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Ухвала суду набирає законної сили в строк та в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.
Суддя Крутько О.В.
Суд | Львівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.11.2012 |
Оприлюднено | 04.01.2013 |
Номер документу | 28348296 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Гінда Оксана Миколаївна
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Улицький Василь Зіновійович
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Улицький Василь Зіновійович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Братичак Уляна Володимирівна
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Крутько Олена Василівна
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Крутько Олена Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні