cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
УХВАЛА
15 січня 2013 року справа № 5020-1328/2012
За позовом малого приватного підприємства "Сербов"
(99053, м. Севастополь, вул. Меньшикова, 5, кв. 16)
до товариства з обмеженою відповідальністю "Юреко"
(99055, м. Севастополь, вул. Ген. Лебедя, 37),
третя особа , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Міністерство оборони Російської Федерації (119160, Росія, м. Москва, вул. Знаменка, 19)
про розірвання договору та визнання права власності
Суддя Плієва Н.Г.,
за участю:
представника позивача - Зінченко Р.В., довіреність б/н від 05.11.2012
представника відповідача - Веремчук М.А., довіреність б/н від 03.01.2013
представник третьої особи - не з'явився
ВСТАНОВИВ:
Мале приватне підприємство "Сербов" звернулось до господарського суду міста Севастополя з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Юреко" про розірвання договору про спільну діяльність від 22.01.1996 та визнання права власності на 7/10 частини квартири , що розташована за адресою: м. Севастополь, вул. Шостака, 5, кв. 50.
Ухвалою господарського суду міста Севастополя від 30.11.2012 позовна заява прийнята до розгляду та порушено провадження у справі, справу призначено до судового розгляду на 15.01.2013 о 10-00 год, залучено до участі у справі в якості третьої особи яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Міністерство оборони Російської Федерації. Зупинено провадження у справі до 15.01.2013 до 10-00 год для належного повідомлення третьої особи про дату судового засідання.
Ухвалою суду від 15.01.2013 поновлено провадження у справі.
Представник третьої особи в судове засідання не з'явився, про причини нез'явлення суд не повідомив, про дату, час та місце судового розгляду повідомлений у встановленому законом порядку.
Судом встановлено, що в ухвалі суду від 30.11.2012 допущено описки, а саме помилково вставлений абзац шостий після слова "встановив" наступного змісту "Крім того, суд вважає за необхідне залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - військову частину 59131", та в пункті третьому резолютивної частини помилково зазначено в якості третьої особи - військову частини 59131.
Відповідно до статті 89 Господарського процесуального кодексу України, суд за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення.
Суд вважає за необхідне виправити допущені в ухвалі описки в порядку, передбаченому статтею 89 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись статтями 86, 89 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Виправити допущені в ухвалі суду від 30.11.2012 у справі № 5020-1328/2012 описки.
2. Вважати абзац шостий після встановив в ухвалі суду від 30.11.2012, таким що помилково зазначений та не відноситься до цієї ухвали.
3. Вважати вірним пункт третій резолютивної частини ухвали суду від 30.11.2012 в наступній редакції: "Залучити до участі у справі в якості 3-ої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Міністерство оборони Російської Федерації".
Суддя підпис Н.Г. Плієва
Розсилка:
1. мале приватне підприємство "Сербов"
(99053, м. Севастополь, вул. Меньшикова, 5, кв. 16) - простим
2. товариство з обмеженою відповідальністю "Юреко"
(99055, м. Севастополь, вул. Ген. Лебедя, 37) - простим
3. Міністерство оборони Російської Федерації
(119160, Росія, м. Москва, вул. Знаменка, 19)
Суд | Господарський суд м. Севастополя |
Дата ухвалення рішення | 15.01.2013 |
Оприлюднено | 16.01.2013 |
Номер документу | 28626646 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Голик Віктор Сергійович
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Голик Віктор Сергійович
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Сотула Вікторія Володимирівна
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Сотула Вікторія Володимирівна
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Латинін Олег Анатолійович
Господарське
Господарський суд м. Севастополя
Плієва Наталя Гурамівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні