cpg1251
СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
18 квітня 2013 року Справа № 901/297/13-г
Севастопольський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Волкова К.В.,
суддів Борисової Ю.В.,
Дмитрієва В.Є.,
розглянувши апеляційну скаргу Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим на рішення господарського суду Автономної Республіки Крим (суддя Янюк О.С.) від 22 березня 2013 року у справі № 901/297/13-г
за позовом Хімічного казенного об'єднання ім. Г.І. Петровського (вул. Леніна, 1,Петровське, Луганська обл., м. Красний Луч, 94540)
до товариства з обмеженою відповідальністю "Стройконтакт" (вул. Будівельна, 23, Бахчисарай, 98400)
товариства з обмеженою відповідальністю "Ксенія" (вул. Будівельна,23, Бахчисарай, 98400)
3-тя особа Державний концерн "Укроборонпром" (вул. Дегтярівська, 36, Київ 119, 04119)
Кабінет Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2, Київ 8, 01008)
Піщанівська сільська рада (вул. Набережна, 3-а, Піщане, Бахчисарайський район, Автономна Республіка Крим, 98431)
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Контакт" (вул. Будівельна, 23, Бахчисарай, 98400)
Громадська організація "Товариство "У Лукомор'я" (вул. Будівельна, 23, Бахчисарай, 98400)
про визнання права власності та права оперативного управління, визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна, припинення права власності та витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння
ВСТАНОВИВ:
Рішенням господарського суду Автономної Республіки Крим від 22 березня 2013 року у справі №901/297/13-г (суддя Янюк О.С.) у задоволені позову Хімічного казенного об'єднання ім. Г.І. Петровського відмовлено.
Не погодившись з рішенням суду, Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим звернулось до Севастопольського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення суду скасувати та постановити нове, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
Відповідно до частини 1 статті 91 Господарського процесуального кодексу України сторони у справі, прокурор, треті особи, особи, які не брали участь у справі, якщо господарський суд вирішив питання про їх права та обов'язки, мають право подати апеляційну скаргу на рішення місцевого господарського суду, яке не набрало законної сили. Ухвали місцевого господарського суду оскаржуються в апеляційному порядку окремо від рішення господарського суду лише у випадках, передбачених статтею 106 цього Кодексу.
Отже, процесуальний статус особи, що, не будучи стороною у справі, подала апеляційну скаргу на судове рішення, яке, на її думку, безпосередньо стосується її прав та обов'язків може бути визначений як "особа, яка подає (подала) апеляційну скаргу" (пункт 3 частини першої статті 94 Господарського процесуального кодексу України); у тексті судового рішення допустиме також вживання терміну "скаржник", проте в жодному разі не третьою особою, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору,
Перевіривши апеляційну скаргу Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, встановивши, що вона відповідає вимогам статті 93, 94 Господарського процесуального кодексу України та відсутні перешкоди для її прийняття, судова колегія вважає можливим прийняти її до свого провадження.
Керуючись статтями 4 6 , 86, 98 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти апеляційну скаргу Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим до провадження Севастопольського апеляційного господарського суду та призначити справу до розгляду на 14 травня 2013 року о 11 год. 30 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Севастополь, вул. Суворова, 21, про що повідомити всіх учасників судового розгляду.
2. Представникам сторін мати при собі документ, що посвідчує особу та довіреність на право брати участь у розгляді справи та докази, на яки вони посилаються в обґрунтування своїх вимог та заперечень.
3. Повідомити учасників судового розгляду, що відповідно до статті 96 Господарського процесуального кодексу України сторона у справі, отримавши апеляційну скаргу, має право надіслати відзив на неї апеляційній інстанції і особі, яка подала скаргу.
Головуючий суддя К.В. Волков
Судді Ю.В. Борисова
В.Є. Дмитрієв
Розсилка з повідомленням:
1. Хімічне казенне об'єднання ім. Г.І. Петровського (вул. Леніна, 1,Петровське, Луганська обл., м. Красний Луч, 94540)
2. товариство з обмеженою відповідальністю "Стройконтакт" (вул. Будівельна, 23, Бахчисарай, 98400)
3. товариства з обмеженою відповідальністю "Ксенія" (вул. Будівельна,23, Бахчисарай, 98400)
4. Державний концерн "Укроборонпром" (вул. Дегтярівська, 36, Київ 119, 04119)
5. Кабінет Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2, Київ 8, 01008)
6. Піщанівська сільська рада (вул. Набережна, 3-а, Піщане, Бахчисарайський район, Автономна Республіка Крим, 98431)
7. Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Контакт" (вул. Будівельна, 23, Бахчисарай, 98400)
8. Громадська організація "Товариство "У Лукомор'я" (вул. Будівельна, 23, Бахчисарай, 98400)
9. Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим (вул. Долгоруковська, буд. 16, місто Сімферополь, АР Крим, 95006)
Суд | Севастопольський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2013 |
Оприлюднено | 19.04.2013 |
Номер документу | 30754316 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Волков Костянтин Володимирович
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Волков Костянтин Володимирович
Господарське
Севастопольський апеляційний господарський суд
Волков Костянтин Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні