Ухвала
від 22.04.2013 по справі 926/227/13-г
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

"22" квітня 2013 р. Справа № 926/227/13

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Екосервіс»

до відповідача Публічного акціонерного товариства «Сведбанк»

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача приватний нотаріус Чернівецького міського нотаріального округу Чернівецької області Хоменко Марина Олександрівна

про визнання виконавчого напису ВРЛ № 472672 від 18 червня 2011 року зареєстрованого в реєстрі за № 5306 приватним нотаріусом Чернівецького міського нотаріального округу Чернівецької області Хоменко Мариною Олександрівною таким, що не підлягає виконанню

Суддя Тинок О.С.

Секретар судового засідання Дарчук О.І

Представники:

від позивача - Жмінка І.В.- представник (довіреність б/н від 20.10.2012 року)

від відповідача - не з'явився

від третьої особи - Кутровська Н.М. - представник (довіреність № 633 від 17.06.2011 року)

У судовому засіданні здійснювалось фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

СУТЬ СПОРУ: Товариство з обмеженою відповідальністю «Екосервіс» звернулось з позовом до публічного акціонерного товариства «Сведбанк» про визнання виконавчого напису ВРЛ № 472672 від 18 червня 2011 року зареєстрованого в реєстрі за № 5306 приватним нотаріусом Чернівецького міського нотаріального округу Чернівецької області Хоменко Мариною Олександрівною таким, що не підлягає виконанню.

Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач посилається на те, що виконавчий напис ВРЛ № 472672 від 18 червня 2011 року вчинено при невизначеності та спірності заборгованості, оскільки подані банком документи для вчинення виконавчого напису не свідчать про безпідставність боргу. Позивач також вказує, що виконавчий напис вчинений при спірності порядку вчинення, тобто існування заперечення щодо цих дій та без присутності обох сторін.

Ухвалою від 01 березня 2013 року до участі у справі залучено третю особу, яка не заявляє самостійних вимог не предмет спору, на стороні відповідача - приватного нотаріуса Чернівецького міського нотаріального округу Чернівецької області Хоменко М.О.

08 квітня 2013 року третьою особою подано суду відзив на позов, в якому остання просить суд у задоволенні позову відмовити за безпідставністю, оскільки виконавчий напис ВРЛ № 472672 від 18 червня 2011 року вчинено без порушень вимог чинного законодавства, так як на момент звернення відповідача до нотаріуса існував безспірний прострочений борг за договором кредиту, а виконавчий напис був вчинений на підставі за нотаріально посвідченим договором іпотеки.

Відповідач у судове засідання не з'явився та повторно не виконав вимоги суду, а саме не подав суду відзив на позов і докази в його обґрунтування.

При цьому, як встановлено судом, а також вбачається з матеріалів справи, кредитний договір № 80/12 від 18 червня 2008 року, на забезпечення якого між позивачем та відповідачем укладено іпотечний договір № 80/12/ІП-1 від 18 червня 2008 року на підставі якого приватним нотаріусом Чернівецького міського нотаріального округу Чернівецької області Хоменко Мариною Олександрівною 18 червня 2011 року винесено виконавчий напис ВРЛ № 472672, що зареєстрований в реєстрі за № 5306, укладений між закритим акціонерним товариством «Сведбанк Інвест», правонаступником якого є публічне акціонерне товариство «Сведбанк» та позичальниками - товариством з обмеженою відповідальністю «Екосервіс», громадянином України Голіней Ігорем Васильовичем. Також, відповідно до п. 5.1.2. кредитного договору № 80/12 від 18 червня 2008 року виконання зобов'язань позичальниками за даним кредитним договором забезпечується порукою громадянина України Єремчука Іллі Івановича.

Таким чином, прийняте судом рішення по даній справі може вплинути на права та обов'язки Голінея Ігоря Васильовича та Єремчука Іллі Івановича.

Так, згідно з частиною 1 статті 27 Господарського процесуального кодексу України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або ініціативи господарського суду.

Отже, враховуючи те, що рішення зі спору може вплинути на права та обов'язки Голінея Ігоря Васильовича та Єремчука Іллі Івановича, суд вважає за необхідне залучити останніх до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача.

Одночасно, суд вважає за необхідне витребувати у сторін та третіх осіб нові докази по справі.

Таким чином, враховуючи залучення до участі у справі третіх осіб та необхідність витребування у сторін та третіх осіб нових доказів по справі, беручи до уваги неявку відповідача у судове засідання та для всебічного, повного розгляду всіх обставин у сукупності, а також змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, суд дійшов висновку відкласти розгляд справи.

Керуючись статтями 27, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ :

1. Залучити до участі у справі третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Голінея Ігоря Васильовича (м. Чернівці, вул. Федьковича, буд. 6, кв. 2, ід.н. 2489105379).

2. Залучити до участі у справі третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Єремчука Іллю Івановича (м. Чернівці, вул. Головна, буд. 122, ід.н. 2722822575).

3. Розгляд справи відкласти на 29 квітня 2013 року на 12 годин 00 хвилин.

4. Зобов'язати третю особу - Голінея Ігоря Васильовича надати суду відзив на позов та докази в його обґрунтування, копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

5. Зобов'язати третю особу - Єремчука Іллю Івановича надати суду відзив на позов та докази в його обґрунтування, копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, копію укладеного між ним та банком договору поруки на виконання кредитного договору № 80/12 від 18 червня 2008 року.

6. Зобов'язати третю особу - приватного нотаріуса Хоменко Марину Олександрівну надати суду копію свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

7. Зобов'язати відповідача надати суду статут публічного акціонерного товариства «Сведбанк».

8. Повторно зобов'язати відповідача надати суду відзив на позов та докази в його обґрунтування.

9. Вищенаведений у цій ухвалі перелік доказів, що витребовуються, не є вичерпним. При цьому, сторони та треті особи необмежені в надані додаткових доказів, якими обґрунтовуються позовні вимоги або заперечення на позов.

10. Явка представників сторін та третіх осіб у засіданні суду обов'язкова .

Суддя О.С. Тинок

СудГосподарський суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення22.04.2013
Оприлюднено25.04.2013
Номер документу30895404
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —926/227/13-г

Постанова від 28.04.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Капацин H.B.

Ухвала від 09.04.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Капацин H.B.

Постанова від 23.01.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Кордюк Г.Т.

Ухвала від 23.01.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Кордюк Г.Т.

Ухвала від 19.12.2013

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Кордюк Г.Т.

Ухвала від 27.11.2013

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Бойко С.М.

Ухвала від 08.11.2013

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Бойко С.М.

Рішення від 29.04.2013

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Тинок Олександр Сергійович

Ухвала від 22.04.2013

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Тинок Олександр Сергійович

Ухвала від 08.04.2013

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Тинок Олександр Сергійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні