ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
27 червня 2013 року м. Київ К/800/33628/13
Суддя Вищого адміністративного суду України Блажівська Н.Є., перевіривши матеріали касаційної скарги Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 19 вересня 2012 року та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 3 червня 2013 року
у справі № 2а-9194/12/0170/27
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Інтекс
до Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим
Державної податкової служби
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-
рішення,-
В С Т А Н О В И В:
Державна податкова інспекція у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби з дотриманням інстанційної підсудності та в межах строку касаційного оскарження звернулась до Вищого адміністративного суду України на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 19 вересня 2012 року та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 3 червня 2013 року.
Касаційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України , подана з дотриманням порядку і строків касаційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття касаційної скарги та відкриття касаційного провадження Вищим адміністративним судом України відсутні.
Керуючись статтями 211 , 212 , 213 , 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В:
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 19 вересня 2012 року та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 3 червня 2013 року у справі № 2а-9194/12/0170/27.
Витребувати з Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим справу № 2а-9194/12/0170/27 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Інтекс до Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення- рішення.
Встановити, що в 10-денний строк з дня отримання цієї ухвали, особи, які беруть участь у справі можуть подати до Вищого адміністративного суду України заперечення на касаційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі копії ухвали про відкриття касаційного провадження та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.Є. Блажівська
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 27.06.2013 |
Оприлюднено | 08.07.2013 |
Номер документу | 32229051 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Блажівська Н.Є.
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Цикуренко Антон Сергійович
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Цикуренко Антон Сергійович
Адміністративне
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Аблякимов Е.Е.
Адміністративне
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Аблякимов Е.Е.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні