ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
09 вересня 2013 року м. Київ В/800/3637/13
Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів:
головуючого судді-доповідача Федорова М.О.
суддів: Вербицька О.В
Островича С.Е.
Рибчинка А.О.
Степашка О.І.
перевіривши заяву Державної податкової інспекції у Подільському районі м. Києва
про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 червня 2013 року
у справі 2а-5830/12/2670
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Агенція «Паланок» до Державної податкової інспекції у Подільському районі м. Києва
третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Відар"
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення
В С Т А Н О В И В :
До Вищого адміністративного суду України надійшла заява по перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 червня 2013 року.
Згідно статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах може бути подана виключно з мотивів:
1) неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах;
2) встановлення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, порушення Україною міжнародних зобов'язань при вирішенні справи судом.
Водночас згідно пунктів 2, 3 частини 1 статті 239 1 КАС, до скарги повинні бути додані належним чином оформлені та завірені копії судових рішень, в яких на думку скаржника є неоднакове застосування судом касаційної інстанції однієї й тієї самої норми права.
В поданій заяві Державна податкова інспекція у Подільському районі м. Києва посилається на неоднакове застосування судом касаційної інстанції норм матеріального права п.п.7.4.5 п. 7.4 статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість». На підтвердження своїх доводів Державна податкова інспекція у Подільському районі м. Києва додала ухвалу Вищого адміністративного суду України від 20.02.2013 у справі № 2а-3378/11/2670 за позовом ТОВ «АТ Каргілл» до ДПІ у Печерському районі м. Києва про скасування податкового повідомлення-рішення.
Проте колегія суддів зазначає, що обставини у справі, про перегляд якої поставлено питання, відмінні від тих, на які посилається Державна податкова інспекція у Подільському районі м. Києва для обґрунтування наявності підстав для перегляду справи з мотивів неоднакового застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права відмінна.
Оскаржена ухвала відповідає вимогам закону та судовій практиці, надане рішення Вищого адміністративного суду України як приклад не свідчить про неоднаковий розгляд справ, відсутній приклад неоднакового застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, а в наведеному прикладі інші обставини.
Враховуючи, що заявник не наводить обґрунтування неоднакового застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах, підстави для допуску справи до провадження для перегляду Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 червня 2013 року відсутні.
Керуючись статтями 236 - 240 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В :
Відмовити Державній податковій інспекції у Подільському районі м. Києва в допуску справи № 2а-5830/12/2670 для перегляду Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 червня 2013року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий М.О. Федоров Судді О.В. Вербицька С.Е. Острович А.О. Рибченко О.І. Степашко
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 09.09.2013 |
Оприлюднено | 02.10.2013 |
Номер документу | 33829674 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Федоров М.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні