Номер провадження № 22-ц/785/8592/13
Головуючий у першій інстанції: Шенцева О.П.
Доповідач: Сватаненко В. І.
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
14 жовтня 2013 року м. Одеса
Суддя апеляційного суду Одеської області Сватаненко В.І., розглянувши апеляційну скаргу Департаменту комунальної власності Одеської міської ради на ухвалу Приморського районного суду м. Одеси від 29 серпня 2013 року про виправлення описки у рішенні суду та роз'яснення рішення Приморського районного суду м. Одеси від 10 грудня 2009 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до Одеської міської ради, Виконавчого комітету Одеської міської ради, Корпорації «R.A.N. Management Ink.», треті особи: Об*єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будинок Потоцького», Представництво по управлінню комунальною власністю, Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_7 - «Про визнання рішення, свідоцтва про право власності неправомірними, визнання договору купівлі-продажу горища недійсним» та за зустрічним позовом Корпорації «R.A.N. Management Ink.» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_8 - «Про усунення перешкод у здійсненні права власності», -
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України і може бути прийнята до розгляду апеляційним судом Одеської області.
Керуючись ст. 297 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИЛА:
Відкрити апеляційне провадження по справі за апеляційною скаргою Департаменту комунальної власності Одеської міської ради на ухвалу Приморського районного суду м. Одеси від 29 серпня 2013 року про виправлення описки у рішенні суду та роз'яснення рішення Приморського районного суду м. Одеси від 10 грудня 2009 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до Одеської міської ради, Виконавчого комітету Одеської міської ради, Корпорації «R.A.N. Management Ink.», треті особи: Об*єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будинок Потоцького», Представництво по управлінню комунальною власністю, Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_7 - «Про визнання рішення, свідоцтва про право власності неправомірними, визнання договору купівлі-продажу горища недійсним» та за зустрічним позовом Корпорації «R.A.N. Management Ink.» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_8 - «Про усунення перешкод у здійсненні права власності».
Копію апеляційної скарги з поданими матеріалами направити особам, які беруть участь у справі, і роз'яснити їм, що вони можуть подати свої заперечення на апеляційну скаргу.
Суддя апеляційного суду
Одеської області В.І. Сатаненко
14.10.2013 року м. Одеса
Суд | Апеляційний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 14.10.2013 |
Оприлюднено | 16.10.2013 |
Номер документу | 34105575 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Одеської області
Сватаненко В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні